Aktuālie darba piedāvājumi

PĀRDOŠANAS VADĪTĀJS (Rīga/ Kaļiņingrada/ Minska)

Ja Tev izdodas: iedrošināt labākiem sasniegumiem iedvesmot izaicinošiem mērķiem atbalstīt kritiskos brīžos – uzticēsim Tev rūpēties par B2B pārdošanas attīstību Rīgas un Kaļiņingradas pārdošanas komandās

 

Lasīt vairāk

Jaunākais datu sistematizētājs - analītiķis

Ceļā uz jaunu mērķu un rezultātu sasniegšanu, attīstam Satura mārketinga komandu.

Ja Tev piemīt teicamas tehniski-analītiskās un organizatoriskās prasmes, Tevi interesē satura mārketings digitālajā vidē - tad tieši Tevi mēs meklējam. 

ŅEM VĒRĀ!  Ja esi pēdējo kursu students, kuram līdz šim nav bijusi darba pieredze saistīta ar datiem un to attīstību, bet ir sajūta, ka tas interesē un ir pa spēkam – arī tad mums noteikti ir jāsatiekas!

Lasīt vairāk

Pārdošanas speciālists Vidzemē

Šobrīd mērķtiecīgi paplašinot komandu, meklējam papildinājumu Vidzemes pārdošanas komandai. (Valmiera, Cēsis, Limbaži, Smiltene, Sigulda, Saukraksti, Valka, Madona, Alūksne, Gulbene, Balvi)

Ja Tev piemīt labas komunikācijas un organizatorsikās prasmes, Tevi interesē dinamisks darbs un iespēja sevi pierādīt – tad tieši Tevi mēs meklējam.

Lasīt vairāk

Pārdošanas speciālists Kurzemē

Šobrīd mērķtiecīgi paplašinot komandu, meklējam papildinājumu Kurzemes pārdošanas komandai. (Ventspils, Liepāja, Talsi, Kuldīga, Saldus.)

Ja Tev piemīt labas komunikācijas un organizatorsikās prasmes, Tevi interesē dinamisks darbs un iespēja sevi pierādīt – tad tieši Tevi mēs meklējam.

Lasīt vairāk

Pārdošanas speciālists Latgalē

Ceļā uz mērķu un rezultātu sasniegšanu, paplašinām LATGALES Pārdošanas komandu (Daugavpils, Rēzeknes, Preiļu, Jēkabpils un Kraslavas rajons). Ja Tev piemīt labas komunikācijas un organizatorsikās prasmes, Tevi interesē dinamisks darbs un iespēja sevi pierādīt – tad tieši Tevi mēs meklējam.

Lasīt vairāk

Iesūti savu CV!

Tiklīdz mums būs aktuālas vakances, mēs ar Jums sazināsimies. Paldies!

Nosūti savu CV uz e-pastu: personals@latvijastalrunis.lv

Visa Jūsu sniegtā informācija par sevi tiks uzskatīta par konfidenciālu un netiks izpausta trešajām personām.