top of page

Būvniecības portāls ABC.LV

ABC.LV atrodama noderīga informācija gan nozares profesionāļiem, gan tiem, kuri plāno veikt celtniecības un remonta darbus pašu spēkiem, labiekārtot māju un dārzu, kā arī iepazīties ar jaunākajiem risinājumiem būvniecībā.

Veids

Vadošais būvniecības portāls Latvijā.

Apmeklētāja profils:

15 līdz 55 gadi (un vairāk). Meklē nozares informāciju un pakalpojumus.

Reklāmas veidi

Profils, reitingi, reklāmas baneri, SEO.

Saite uz mediju:

https://abc.lv/

ABC.LV portāls

Portālā apkopotas nozares aktualitātes – ziņas, jaunumi un reportāžas, vērtīgi ieteikumi celtniecības un remonta darbiem, dārza un mājas labiekārtošanai un interjera pilnveidei.

ABC.LV sadaļā “Atbild eksperti” ikviens portāla lasītājs var uzdot jautājumu speciālistam, saņemot atbildi no attiecīgās jomas eksperta.

Portāla sadaļā “Būvizmaksas” apkopotas dažādu būvniecības un remonta darbu vidējās izmaksas Latvijā un nosauktas aptuvenās nepieciešamo būvmateriālu cenas.

Abc.lv atrodams sertificēto speciālistu un uzņēmumu saraksts dažādu būvniecības un remonta pakalpojumu un darbu veikšanai.

ABC.LV publicēta plaša datubāze, kur vienkopus atrodami Latvijas būvniecības nozares uzņēmumi.

LT2020_1.png
LT2020_3.png

ABC.LV drukātie izdevumi

“Profesionālā gadagrāmata” – ikgadējs izdevums būvniecības nozares speciālistiem. Šeit publicēts nozares apskats, apkopoti dati par būvniecības uzņēmumiem, nozares pakalpojumu sniedzējiem, būvdarbu izmaksām, kā arī sertificētajiem speciālistiem. 

“Praktiskie padomi” – izdevums privātpersonām, kur sniegta informācija par būvniecības uzņēmumiem un pakalpojumu sniedzējiem, kā arī publicēti vērtīgi ieteikumi būvniecības un remonta darbu veikšanai pašu spēkiem. “Praktiskie padomi” tiek izdoti divas reizes gadā – pavasara/vasaras un rudens/ziemas sezonai.

bottom of page