top of page

 Būvniecības medijs

Building.lv būvniecības portālā atrodama aktuāla un vērtīga informācija visiem, kas interesējas par Latvijas būvniecības nozari – kā nozares profesionāļiem un viņu klientiem, tā būvniecības entuziastiem. Building.lv pieejams Latvijā lielākais būvniecības nozares forums, kur ik dienu aktīvās diskusijās apvienojas profesionāļi un amatieri.

Veids
Būvniecības portāls ar Latvijā lielāko nozares forumu

Apmeklētāja profils:
25 līdz 54 gadi (un vairāk). Meklē nozares informāciju un pakalpojumus, aktīvi piedalās foruma sarunās.

Reklāmas veidi
Biznesa profils, reklāmas baneri, SEO, reklāmraksti

Saite uz mediju:
https://building.lv

Building.lv portāls

buildinglv-main-pic.png

Building.lv ir entuziastiem un nozares profesionāļiem vērtīgs medijs, kurā vienuviet atrodama aktuālā informācija par dažādām būvniecības apakšnozarēm – arhitektūru, projektēšanu, ēku un ceļu būvniecību, apdares un remonta darbiem, būvmateriālu tirgu, inženierceltniecību, nekustamo īpašumu nozari un vēl daudzām citām jomām. Tāpat Building.lv atrodams Latvijā lielākais būvniecības nozares forums, kur ik dienu notiek aktīvas amatieru un profesionāļu diskusijas.

 • Ik nedēļu Building.lv publicē dažādas aktualitātes un oriģinālrakstus, kas noderīgi un interesanti parastajiem iedzīvotājiem (ne profesionāļiem).
   

 • Building.lv atrodams nozarē aktīvo uzņēmumu saraksts un to kontaktinformācija.
   

 • Building.lv pieejams Latvijā populārākais būvniecības forums – viedokļu, pieredzes un praktisku padomu apmaiņai, atsauksmēm par dažādām būvfirmām, pirkšanas, pārdošanas, darba, nekustamā īpašuma un cita veida sadarbības sludinājumu izvietošanai, kā arī vērtīgām konsultācijām ar būvspeciālistiem.
   

 • Building.lv apvieno būvniecības speciālistus un viņu klientus. Portālā piedāvātas plašas iespējas biznesa reklamēšanai, kas ļauj pastāstīt par piedāvātajiem pakalpojumiem un produktiem plašākai auditorijai, uzrunāt esošos un potenciālos klientus un piesaistīt vērtīgus biznesa partnerus.

Building.lv apmeklētākā sadaļa – forums

 

Building.lv forumā  ikviens interesents ik dienu var apspriest un izlasīt sev interesējošās tēmas:
 

 • iegūstot noderīgu informāciju par dažāda veida iekšdarbiem, būvniecību, projektēšanu un inženiertīkliem gan no būvspeciālistiem, gan remonta un būvdarbu entuziastiem,
   

 • daloties ar atsauksmēm par dažādām būvfirmām un noskaidrojot labākos būvniecības pakalpojumu sniedzējus un izdevīgākās būvniecības produktu iegādes vietas,
   

 • kā arī uzzinot par labākajiem risinājumiem un vēl daudz ko citu interesantu, vērtīgu un aktuālu visdažādākajās būvniecības jomās!
   

Building.lv forums ir ideāla vieta nozares profesionāļiem un amatieriem viedokļu, pieredzes un praktisku padomu apmaiņai!
 

Forumā ir arī vērtīga apakšsadaļa „Sludinājumi”, kur iespējams publicēt informāciju par precēm vai pakalpojumiem, ko ir vēlme pārdot vai iegādāties, izvietot darba, nekustamā īpašuma un cita veida sadarbības sludinājumus.
 

Diskusijas, sludinājumi, profesionāļu konsultācijas – tas viss vienuviet, Building.lv būvniecības forumā!

bottom of page