top of page
firmas-600px.png

Firmas.lv ir apjomīgākā Latvijas uzņēmumu datubāze, kur atrodama detalizēta informācija par Latvijas uzņēmumiem, iestādēm un amatpersonām, Latvijas biznesa industriju aktualitātes un ekspertu viedokļi, nozaru topi un analītiska informācija, kā arī uzņēmējiem noderīgi padomi.

Veids
Plašākā konsolidētā juridisko un faktisko uzņēmumu datubāze, Latvijas biznesa industriju aktualitātes.

Apmeklētāja profils
18¬ līdz 65 (un vairāk) gadi. Meklē informāciju par juridiskām personām, uzņēmējdarbības nozaru aktualitātes un statistiku.

Reklāmas veidi

Biznesa profili un reklāmas baneri.

Saite uz mediju:

https://www.firmas.lv/

Firmas.lv portāls

  • Firmas.lv ir unikāla, plaša konsolidētā juridisko un faktisko uzņēmumu datubāze, kas piedāvā detalizētas izziņas par dažādiem Latvijas uzņēmumiem, to filiālēm, iestādēm, biedrībām, ārvalstu uzņēmumu pārstāvniecībām, amatpersonām. Datubāzes informācija veidota sadarbībā ar Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistru. Papildus pamatizziņai, kur iekļauti uzņēmuma reģistrācijas dati, kontaktinformācija, īpašnieki, amatpersonas un patiesā labuma guvēji, finanšu rādītāji, vēsturiskās izmaiņas un daudzi citi dati, portāls piedāvā dažādus rīkus, kas ikdienā ļauj uzņēmējiem izvairīties no neveiksmīgas sadarbības partneru izvēles un ērti sekot līdzi sadarbības partneru un konkurentu izmaiņām uzņēmuma darbībā, segmentēto datu atlasi un citus vērtīgus biznesa rīkus.

272874157_3087893421499771_153381228872172402_n.png
  • Firmas.lv sadarbībā ar ziņu aģentūru LETA ik dienas tiek publicētas svarīgākās biznesa industriju ziņas, viedokļu līderu komentāri un analītiski pētījumi. Firmas.lv pieejama arī bloga sadaļa „Firmas.lv jaunumi”, kur regulāri tiek publicēti noderīgi padomi uzņēmējiem.

  • Firmas.lv iespējams noskaidrot informāciju par transportlīdzekļiem un nekustamo īpašumu:​​

○  CSDD datu bāzē, meklējot pēc transporta līdzekļa reģistrācijas numura, iespējams saņemt izziņu, kas sevī ietver pamatdatus par transporta līdzekli, tā tehnisko stāvokli, apdrošināšanu un administratīvajiem sodiem;​

○  Firmas.lv sadaļā „Zemesgrāmata” iespējams saņemt  izziņas par nekustamajiem īpašumiem pēc kadastra numura, adreses, nodalījuma numura un īpašuma nosaukuma, kā arī iegūt ziņas par nekustamā īpašuma īpašnieku, īpašuma apgrūtinājumiem, mantojuma, pirkuma līgumiem un citu svarīgu informāciju.​

  • Sadaļa "Industrijas" dod iespēju gūt kvalitatīvu priekšstatu par visām lielākajām Latvijas uzņēmējdarbības jomām. Sadaļā publicētas aktuālākās ziņas par 16 Latvijas biznesa nozarēm un to apakšnozarēm,  ekspertu viedokļi un analītiska informācija par uzņēmējdarbību Latvijas reģionos.​​

  • Firmas.lv sadaļā „Nozaru tops” piedāvāta uzskatāma statistika par dažādām Latvijas tautsaimniecības nozarēm un to apakšnozarēm, kā arī pieejams uzņēmumu tops gan atsevišķās nozarēs, gan visās nozarēs kopā. Lietotāju ērtībām tiek piedāvāta ērta informācijas atlase pēc gada, rajona, uzņēmumu apgrozījuma, peļņas, apgrozījuma pieauguma, rentabilitātes un darbinieku skaita, kā arī reģistrācijas gada.

LT2020_9.png
Firmas.lv Latvijas Biznesa Gada Pārskats

Reizi gadā Firmas.lv sadarbībā ar Nacionālo ziņu aģentūru LETA izdod Latvijas Biznesa Gada Pārskatu – apjomīgāko Latvijas biznesa nozaru un uzņēmumu analītisko izvērtējumu, kurā vienkopus atrodami dati par vairāk nekā 20 000 uzņēmumu.

Latvijas Biznesa gada pārskats kalpo kā informatīvs avots, kas ļauj izprast Latvijas tautsaimniecības attīstības virzienus, apraksta uzņēmēju spēju pielāgoties jauniem apstākļiem, balstoties uz to sasniegtajiem rezultātiem, kā arī prognozē iespējamās biznesa tendences nākotnē.

Gada pārskatā tiek pētītas vairāk nekā 60 nozares pēc to darbības rādītājiem, kā arī nosaukti TOP uzņēmumi nozarēs un reģionos. Tāpat pārskatā publicēti analītiski raksti, dažādu viedokļu līderu skatījumi par ekonomisko situāciju Latvijā un Eiropā un ekspertu komentāri par nozaru sasniegtajiem rezultātiem.

bottom of page