top of page

Google Ads

Viena no Google Ads priekšrocībām ir reklāmu daudzveidība un efektivitāte dažādu mārketinga mērķu sasniegšanā. Tās ir teksta un attēlojumu reklāmas, video reklāmas YouTube, mobilo aplikāciju un e-pasta reklāmas.

Īstā laikā un vietā

Reklāmas rādām tur, kur meklē Jūsu preci vai pakalpojumu, un tad, kad to meklē. Auditorijas atlase notiek, balstoties uz ilglaicīgiem interneta lietotāju paradumu pētījumiem.

Kā saprast pircēju?

Google veiktie pētījumi ļauj mums prognozēt ieinteresētās auditorijas uzvedību un saprast, kurā no pirkuma izdarīšanas stadijām atradīsies interneta lietotājs, reklāmas uzlūkojot. Iespējams, viņš tikai pēta piedāvājumu, bet varbūt jau tūlīt izdarīs pirkumu.

Atbilstoši mēs veidosim arī Jūsu reklāmas. Ļoti bieži labi darbojas remārketings, kad mēs atkārtoti uzrunājam cilvēkus, kuri jau ir apskatījuši Jūsu mājaslapu un izrādījuši interesi par konkrētiem produktiem. Mēs atradīsim labāko brīdi, kad tos parādīt vēlreiz!

Atrast pareizos vārdus

Svarīgāk par to, ko mēs pasakām, ir tas, kā mēs pasakām. Ir jāatrod pareizie vārdi, lai Jūsu piedāvājums cilvēkus ieinteresētu. Tas attiecas gan uz atslēgvārdiem, pēc kuriem Jūsu reklāmu atradīs, gan uz tekstiem, gan vizuālajiem materiāliem.
 

Ikdienā strādājot ar daudziem desmitiem reklāmu, mūsu speciālisti aizsteidz priekšā statistikai. Interneta lietotāju ieradumi mainās ļoti dinamiski. Mēs redzam to, kādas ir aktuālās meklēšanas frāzes un kuri piedāvājumi darbojas efektīvi.

risinajumi-google-ads-1-v1.jpg
risinajumi-google-ads-2-v1.jpg

Arvien labāki rezultāti

Turpinot darbu ar reklāmām, mēs panākam aizvien labākus rezultātus. Tie ir precīzi izmērāmi. Jūsu reklāmas strādā precīzāk, ieguvumi kļūst lielāki, izdevumi – mazāki.

Rezultāti vienmēr ir izmērāmi un salīdzināmi konkrētās metrikās: apmeklētāju skaits, izdarīto pirkumu vērtība, mājaslapā pavadītais laiks, anketu aizpildīšana, vizītes rezervēšana. Pēc tiem mēs redzam, kā reklāmas strādā arvien labāk un labāk.

Precizējot reklāmas meklēšanas frāzes, izmantojot negatīvos atslēgvārdus, dažādus reklāmu variantus, mainot rādīšanas laikus un auditoriju, mēs uzlabojam reklāmu kvalitāti. Google to novērtē un ļauj rādīt reklāmas augstākās vietās par zemāku samaksu. 

Google Ads plāns

kas ietilpst
pieteikties
bottom of page