top of page
lt-karjera-slideshow-kolegi-1-bluegradient-v2.png

Pievienojies lielākajam digitālā mārketinga uzņēmumam Latvijā!

Kādas iespējas mēs piedāvājam šobrīd?

Ja tu nebaidies no izaicinājumiem un spēj iedomāties savu dienu aktīvajā pārdošanā un komunikācijā ar klientiem, ja vari piemeklēt atbilstošu digitālā mārketinga risinājumu ikvienam un tev patīk pastāvīgi apgūt ko jaunu – tad, iespējams, Tev būs piemērota vakance​

BIZNESA KONSULTANTS

Ja tev ir izpratne vai interese par digitālā mārketinga risinājumiem (SEO, Google Ads, Google My Business, Facebook reklāmas, sociālie mediji, mājaslapu izveide, e-komercija) un to analītiku – iespējams, vari būt.

DIGITĀLAIS SPECIĀLISTS

Tevi aizrauj datu analīze, tu spēj saskatīt likumsakarības tur, kur citi redz tikai skaitļus, tevi interesē IT joma un proti strādāt ar vērienīgu informācijas apjomu – Tevi ieinteresēs vakance

DATU ANALĪTIĶIS

lt-karjera-slideshow-kolegi-1-bluegradient-mob-v2.png

Pieteikšanās forma

Pievienot CV

Paldies, pieteikums ir nosūtīts!

Pievienojies mūsu komandai!

5 iemesli, kāpēc pievienoties

karjera-karjera-v1 (1).png
Iespēja pilnveidot sevi, veidojot savu karjeru

Digitālais mārketings mainās ik dienu, tāpēc darbs šajā jomā nenoliedzami ir izaicinājumu pilns. Taču izaicinājumi ir tie, kas mums ļauj augt kā personībām.

karjera-pieredze-v1 (1).png
Stabils uzņēmums ar starptautisku pieredzi un skatu uz nākotni

Latvijas mērogā esam savas jomas līderi ar lielāko biznesa klientu skaitu. Tas ļauj mūsu kompetentajiem speciālistiem uzturēt nemainīgi augstu biznesa klientu skaitu. Mūsu partneri Vācijā pielieto pašus mūsdienīgākos mārketinga instrumentus un metodes, kas palīdz mums būt soli priekšā tirgus attīstībai Latvijā.

karejera-esi-tu-pats-v1 (1).png
Iespēja būt sev pašam

Mēs zinām, ka rezultātu var sasniegt, darot tikai tādu darbu, kas patiesi patīk. Tev būs iespēja darboties, izmantojot jau pārbaudītas metodes, kolēģu pieredzi, kā arī veidojot savu darba stilu.

karjera-kolegi-v1 (1).png
Brīnišķīgi un enerģiski kolēģi

Nav šaubu, ka mums ir atsaucīgākie un zinošākie kolēģi, kas ir gatavi sniegt palīdzīgu roku ikvienā situācijā. Vienoto komandas garu var izjust gan darbojoties komandā, gan individuāli. “Latvijas Tālruņa” cilvēki ir tādi, kas uzmundrinās visdrūmākajās dienās, palīdzēs atrisināt ikvienu rūpi, kā arī paskubinās, ja darbi neies tik raiti uz priekšu!

karjera-macisanas-v1 (1).png
Intensīva mācīšanās un personiskā izaugsme

Lai būtu soli priekšā citiem mārketinga jomas speciālistiem, nemitīgi nākas pilnveidot savas zināšanas un iemaņas. Mūsu uzņēmumā regulāri tiek organizētas apmācības.

bottom of page