Apģērbu outlet Cēsīs logo

Uzņēmums

„Apģērbu Outlet Cēsīs”

Izmantotie risinājumi

"Apģērbu Outlet Cēsīs” atsauksme

Uz jautājumiem atbildēja valdes locekle Iveta Sērmaukša.

Biznesa apraksts

„Apģērbu Outlet Cēsīs” pieder divi apģērbu veikali – „Dresskods” un "Pirmais Veikals", kur pieejamas visdažādākās apģērbu grupas sievietēm, vīriešiem un bērniem ļoti plašā stilu un izmēru izvēlē – gan svētkiem, gan ikdienai. Veikala piedāvājums tiek veidots, balstoties uz sezonas aktuālajām modes tendencēm, līdz ar to ikviens šeit varēs atrast savai gaumei un augumam atbilstošu modernu apģērbu, turklāt veikalu apmeklētāji bieži vien tiek lutināti ar izdevīgām atlaidēm. Papildus veikalos iespējams iegādāties arī dažādas rotas un bižutēriju, kā arī aksesuārus – jostas un siksnas. Veikalu piedāvājums tiek regulāri papildināts – pievedumi notiek katru trešdienu, ceturtdienu un sestdienu.

Kāds bija Facebook satura izstrādes process?

Sadarbība Facebook publikāciju izveides procesā bija ļoti laba. Speciāliste, ar kuru notika komunikācija šī pakalpojuma ietvaros, ir ļoti jauka, visu, ko izrunājām, labi izprata un veidoja patiešām labas publikācijas, kas atbilst mūsu vēlmēm.

apģērbu outlet Cēsīs

Kā esat apmierināti ar rezultātiem?

Kopš uzsākām sadarbību ar „Latvijas Tālrunis”, esam novērojuši, ka interese par „Apģērbu Outlet Cēsīs” Facebook lapu ir augusi, apmeklējumu un sekotāju skaits ir palielinājies, ar ko esam ļoti apmierināti.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par Facebook satura pakalpojumu?

Tā kā mums ļoti patika veidotās publikācijas mūsu Facebook lapai, es noteikti ieteiktu vērsties pie „Latvijas Tālrunis”, ja ir vēlme, lai uzņēmuma lapā notiktu lielāka aktivitāte un būtu vairāk sekotāju.