Uzņēmums

SIA "Eirofiltri"

Mājaslapa

Izmantotie risinājumi

SIA "Eirofiltri" atsauksme

Uz jautājumiem atbild uzņēmuma valdes loceklis Gatis Gavriļenko.

Biznesa apraksts

SIA “Eirofiltri” ir Latvijas uzņēmums, kas nodarbojas ar ūdens filtru ražošanu un vairumtirdzniecību, sadarbojoties ar būvmateriālu un santehnikas veikaliem. “Junkors filtru” produkcija tirgū ir pieejama jau no 1999. gada.


Uzņēmums nodrošina ātru ūdens attīrīšanas filtru uzstrādīšanu jebkurā mājoklī. “Junkors filtri” rūpējas par ķīmisku un mehānisku ūdens attīrīšanu tikai ar vienu filtru – tas nodrošina, ka ūdens ir dzerams, kā arī tajā mazgāties var pat zīdainis. Šie filtri ir pārbaudīti Reģionālās Vides Pārvaldes Ekoloģiskajā laboratorijā un testēti Nacionālajā Vides un Veselības aizsardzības centrā. 


Pēc filtru uzstādīšanas tie kalpo ilgu laiku, ļaujot nedomāt par biežu to maiņu, turklāt to resursi ir līdz pat 8000 litru.

Kāds ir Facebook Ads pakalpojuma izstrādes process sadarbībā ar “Latvijas Tālruņa” speciālistu?

Komunikāciju ar speciālistu vērtēju kā labu. Ņemot vērā mūsu uzņēmuma darbības specifiku, dažu reklāmu tekstiem nianses piekoriģēt palīdzu pats, jo zinu, kā precīzāk un pareizāk aprakstīt produkciju, taču kopumā esmu apmierināts.

Kā Jūs vērtējat pakalpojuma rezultātus?

Šis gads mūsu uzņēmumam ir bijis ienesīgs un veiksmīgs, taču grūti spriest, vai jaunus klientus esam ieguvuši tieši ar Facebook reklāmu palīdzību, vai citu digitālā mārketinga risinājumu. Pieļauju, ka savu devumu tam noteikti sniegusi ir arī Facebook reklāma.

Ko iesakat citiem uzņēmumiem, domājot par Facebook Ads nepieciešamību?

Šis risinājums sadarbībā ar speciālistu ir vērtīgs jau ar uzņēmēja laika ietaupījumu – pašam nav jāuztraucas par reklāmu izstrādi un publicēšanu. Turklāt speciālists labāk zinās, kādas auditorijas izvēlēties katram gadījumam. Uzskatu, ka viss ir atkarīgs arī no katra uzņēmuma jomas – iespējams, dažām jomām Facebook reklāma ne vienmēr nostrādās tik labi, kā cerēts, taču zinu arī veiksmīgus piemērus, kam šis risinājums biznesa rezultātus ir krietni palielinājis. Arī to ir vērts apspriest ar speciālistu.