top of page

Gulbenes nov. Bērnu un jaunatnes sporta skola

Uz jautājumiem atbildēja Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktors Arnis Šķēls.

Biznesa apraksts

Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola piedāvā apgūt dažādas profesionālās izglītības programmas, tādas kā basketbols, futbols, volejbols, vieglatlētika, distanču slēpošana un orientēšanās, kuras bez maksas pasniedz profesionāli un pieredzes bagāti treneri. Pieprasīts ir arī fizioterapijas kabinets, kurā katru darba dienu bez maksas apmeklētājus pieņem sertificēta fizioterapeite. Lai nodrošinātu augstas kvalitātes treniņu porcesu, Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolai ir cieša sadarbība gan ar Gulbenes novada pašvaldību un Sporta pārvaldi, gan arīdzan ar dažādām skolām, biedrībām un organizācijām, tādām kā Latvijas Basketbola savienība, Vieglatlētikas savienība, Latvijas Futbola federācija, Volejbola federācija, Slēpošanas federācija un Orientēšanās federācija.

Papildus kvalitatīvam izglītības procesam audzēkņiem tiek nodrošināta arī ēdināšana un gultas vietas. Sporta skolas rīcībā ir dienesta viesnīca ar 40 gultas vietām, kas sporta skolai ļauj piesaistīt daudz talantīgu audzēkņu. Ikvienam sporta skolas audzēknim pieejams arī īpašs apdrošināšanas piedāvājums.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process?

Mājaslapas dizains tika izstrādāts īsā laika periodā. Bija laba komunikācija, gan sazinoties pa tālruni, gan klātienē. Dizains tika atjaunināts, tiekoties klātienē ar speciālistu un kopīgi izlemjot, kādi uzlabojumi mājaslapā būtu nepieciešami.

Kā esat apmierināti ar rezultātiem - kā mājaslapa strādā?

Ar esošo mājas lapu un dizainu esam apmierināti, aktuālo informāciju papildinām regulāri, iesniedzot to atbildīgajai personai par mūsu mājas lapu, kura to apstrādā un ievieto mājaslapā jau pāris dienu laikā. Informācija ir ērti pieejama visiem mājas lapas apmeklētājiem.


Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapu?

Mājaslapa ir laba iespēja reklamēt un popularizēt savu piedāvājumu vai produktu. Mūsdienās aizvien vairāk cilvēku informāciju meklē internetā, tāpēc ir svarīgi sevi izcelt un rūpēties par to, lai informācija būtu pieejama iespējami plašākai auditorijai.

Gulbenes nov. Bērnu un jaunatnes sporta skola

Izmantotie risinājumi

Mājaslapas izstrāde un uzturēšana

bottom of page