top of page

SIA AB Lux Latvia

Uz jautājumiem atbildēja uzņēmuma Projektu plānošanas un administrācijas daļas vadītāja Baiba Jēgere.

Biznesa apraksts

„AB Lux Latvia” ir Latvijas uzņēmums, kas piedāvā interjera dizaina pakalpojumus, sākot no profesionālas konsultācijas un idejas, līdz gatavam rezultātam, kurā realizētas itin visas klienta vēlmes. Pasūtītājiem tiek nodrošināts pilns serviss, ietverot augstas kvalitātes plānošanas, montāžas, remonta un restaurācijas darbus, kāpņu, mēbeļu un aprīkojuma, kā arī ekskluzīvu interjera priekšmetu modelēšanu un izgatavošanu. Uzņēmuma darbinieki ir uzkrājuši bagātu pieredzi un zināšanas, gan darbojoties Latvijā, gan arīdzan Zviedrijā, Somijā, Apvienotajā Karalistē un Nīderlandē. Papildus iekštelpu dizaina pakalpojumiem „AB Lux Latvia” ir specializējies arī jahtu interjerā un montāžā, kā arī spēj rast dažādus, arī nestandarta risinājumus bērnu laukumu un terašu ierīkošanā.

Uzņēmuma „AB Lux Latvia” komandu veido pieredzējuši un aizrautīgi savas jomas profesionāļi, kas velta ļoti rūpīgu attieksmi katram klientam un pievērš milzīgu uzmanību pat sīkākajām detaļām ne vien darbā, bet arī dzīvē. Ikviens pasūtījums tiek paveikts precīzi un ar 100% atbildību. Uzņēmuma moto – „Iespējams ir pilnīgi viss!”, tāpēc „AB Lux Latvia” speciālisti ar prieku īsteno dzīvē pat pārdrošākās klientu vēlmes un vajadzības attiecībā uz dizainu un interjeru.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process sadarbībā ar „Latvijas Tālrunis”?

Pirmkārt, mums ļoti patīk „Latvijas Tālrunis” piedāvātā cena par mājaslapas izstrādi. Un otrkārt, bija ļoti vienkārša komunikācija ar mājaslapas izstrādātāju – mums labi saskanēja gaumes attiecībā uz mājaslapas dizainu. Speciāliste lieliski spēja iedziļināties mūsu vēlmēs un apvienot mūsu idejas ar tehniskajām iespējām. Darbs pie mājaslapas izveides tika paveikts ļoti ātri.

Kā esat apmierināti ar gala rezultātiem?

Ar rezultātu esam patiesi apmierināti – kopīgiem spēkiem ir radīta tāda mājaslapa, kādu vēlējāmies. Ir izveidots veiksmīgs dizains, par ko esam ļoti priecīgi un pateicīgi SIA „Latvijas Tālrunis”.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapu?

Mājaslapas izveides uzticēšana speciālistam ļauj ietaupīt laiku. Kādreiz apsvērām iespēju pašiem izveidot mājaslapu, taču sapratām, ka mums ir gana daudz citu darbu, uz ko koncentrēties, līdz ar to nebūtu laika iedziļināties mājaslapas grafiskā dizaina jautājumos. Uzskatām, ka mājaslapas uzticēšana profesionālim ir prātīga izvēle, jo speciālists spēj nodrošināt kvalitatīvu pakalpojumu, turklāt par ļoti izdevīgu cenu.

SIA AB Lux Latvia

Izmantotie risinājumi

Mājaslapas izstrāde un uzturēšana

bottom of page