top of page

SIA ANVI AM

Uz jautājumiem atbildēja uzņēmuma valdes locekle Anna Melbārde.


Biznesa apraksts

SIA "ANVI AM" nodarbojas ar tautas tērpu un to aksesuāru izgatavošanu kā individuāli, tā kolektīviem. Klientu ērtībām uzņēmumā iespējama arī tautas tērpu noma. Tautas tērpu izgatavošanā iesaistās pieredzes bagātas rokdarbnieces, audējas un šuvējas, kā arī materiālu apstrādes un rotu darināšanas meistari, kas ir rūpīgi pētījuši dažādu novadu un apvidu tautas tērpu, to aksesuāru un rotu īpatnības un tradicionālās darināšanas metodes. ANVI AM iespējams pasūtīt gan arheoloģiskus, gan etnogrāfiskus, gan arīdzan mūsdienām vairāk atbilstošus tautastērpus dažādiem gadījumiem – kā Dziesmu un deju svētkiem, kāzām, kristībām un citiem īpašiem dzīves notikumiem un pasākumiem, tā ikdienai. ANVI AM darina arī lina apģērbus – kreklus, bikses, kleitas ar mežģīnēm, izšuvumiem un tamborējumiem – bērniem, sākot no zīdaiņu vecuma.


Kāds bija SEO izstrādes process?

Ar „Latvijas Tālrunis” un ANVI AM sadarbību SEO pakalpojuma sniegšanas laikā esmu ļoti apmierināta. Visa informācija tika pasniegta skaidri, un komunikācija bija vienkārša un saprotama.


Kā esat apmierināti ar rezultātiem?

ANVI AM mājaslapas apmeklējumu skaits ir ievērojami audzis. Mums tiek regulāri sūtītas arī atskaites par SEO kampaņas rezultātiem, un šie rezultāti ir pozitīvi, tas priecē. SIA „Latvijas Tālrunis” palīdzēja sakārtot arī ANVI AM mājaslapu, kas iepriekš bija ļoti novecojusi un nefunkcionēja tā, kā vajadzētu. Šobrīd mājaslapa vērtējama ļoti labi, esam gandarīti ar rezultātu.


Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par SEO?

Tā kā ar SIA „Latvijas Tālrunis” pakalpojumiem, to sniegšanas kvalitāti esam apmierināti, arī citiem labprāt iesakām vērsties pie „Latvijas Tālrunis”, kad nepieciešami uzlabojumi mājaslapā un klientu piesaistē.

SIA ANVI AM

Izmantotie risinājumi

SEO

bottom of page