top of page

SIA APE Motors

Uz jautājumiem atbildēja Andris Pūka, SIA "APE Motors" tirdzniecības vadītājs.

Biznesa apraksts

„APE Motors” ir 1995. gadā dibināts Latvijas un Zviedrijas kopuzņēmums, kas darbojas vieglo auto rezerves daļu, piederumu un tehnisko šķidrumu vairumtirdzniecības jomā, piedāvājot pasaulē vadošo ražotāju produkciju. Uzņēmuma piedāvājums ietver plašu un daudzveidīgu piederumu klāstu – visu, kas nepieciešams komfortablākai un drošākai auto ekspluatācijai gan ikdienā, gan auto-moto sporta jomā, turklāt preču sortiments tiek regulāri papildināts.

„APE Motors” ir viens no lielākajiem automašīnu rezerves daļu importētājiem Latvijā, nodrošinot klientiem (Latvijas un Eiropas autoservisiem, autocentriem, darbnīcām un auto rezerves daļu veikaliem) gan auto aprūpes un remonta piederumus, sākot no slotiņām, instrumentiem un diagnostikas aprīkojuma, remontmateriāliem un ķīmiskajiem līdzekļiem, līdz pat apģērbiem ērtai auto remontdarbu veikšanai, gan elektrisko un elektronisko aprīkojumu (sensorus, drošinātājus, vadus, mēraparātus, apgaismojuma un apsildes elementus u. c.), gan aksesuārus komfortam, piemēram, sēdekļu pārvalkus, saulessargus, telefona turētājus u. tml., kā arī preces autovadītāju drošībai.

Galvenie uzņēmuma darbības pamatprincipi ir uzticamība, kvalitāte – gan preču, gan apkalpošanas ziņā –, un individuāla pieeja, ar rūpību pieejot katra klienta vajadzībām.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process?

Mums bija ļoti veiksmīga komunikācija ar mājas lapas izstrādātāju, kas lieliski saprata uzstādītos jautājumus un paveica kvalitatīvu darbu. Arī mājaslapas izveides ilgums bija normas robežās, nebija nekādas aizkavēšanās, tāpēc esam apmierināti ar sadarbību.

Kā esat apmierināti ar rezultātiem - kā mājaslapa strādā?

Izveidotā mājaslapa ir tieši tas, ko mēs vēlējāmies.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapu?

Mājaslapa ir vajadzīga – tas ir viennozīmīgi, jo tā kalpo kā uzņēmuma vizītkarte vai informatīvs buklets, kas sniedz plašāku informāciju par uzņēmuma darbību un piedāvājumu. Jāpiebilst, ka, lai mājaslapa būtu kvalitatīva un pilnvērtīgi darbotos, tās izstrādi, neapšaubāmi, vajadzētu uzticēt profesionālim.

SIA APE Motors

Izmantotie risinājumi

Mājaslapas izstrāde

bottom of page