top of page

SIA Balance forte

Uz jautājumiem atbildēja Ita Bekerta, SIA “Balance forte” valdes locekle, sertificēta nodokļu konsultante.

Uzņēmuma apraksts

SIA “Balance Forte” ir 2018. gadā izveidots mācību centrs grāmatvežiem, uzņēmējiem un uzņēmumu struktūrvienību vadītājiem par Latvijas nodokļu sistēmu, komercsabiedrību grāmatvedību un darba samaksu. Apmācību kursi ilgst 60 akadēmiskās stundas, un to laikā ikviens gūst izpratni par uzņēmuma galvenajiem finanšu rādītājiem, rezultātiem un iespējām no dokumentu sagatavošanas līdz gada pārskatam. Pasniedzēja Mg.oec. Ita Bekerta interesentus šajā jomā apmāca jau vairāk nekā 10 gadus, vienlaikus strādājot par galveno grāmatvedi. Darba stāžs profesijā ir vairāk nekā 30 gadi.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistu?

Sadarbība ar mājaslapas speciālistu bija ļoti konstruktīva, atsaucīga un atbalstoša. Speciālists sniedza arī savus ieteikumus, un viss notika augstā līmenī.

Kā vērtējat pakalpojuma rezultātus – kā mājaslapa strādā?

Šī brīža stadijā izveidota tāda mājaslapa, kādu to vēlējos redzēt.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapas izstrādes un uzturēšanas pakalpojuma nepieciešamību?

Mājaslapa ir garantija klientiem, ka uzņēmums pastāv un strādā, ja, protams, ir izpildīti arī visi normatīvajos aktos prasītie nosacījumi, kāda informācija mājaslapā ir jāuzrāda. Turklāt ir ērti, ka mājaslapa var kalpot ne tikai, lai iegūtu informāciju par uzņēmumu, bet arī nodrošina dažādas papildu iespējas, piemēram, mūsu gadījumā mājaslapa kalpo arī kā mācību platforma, kur pieejami mācību materiāli, ko ikviens var apskatīties un lejupielādēt sev ērtā laikā.

SIA Balance forte

Izmantotie risinājumi

Mājaslapas izstrāde un uzturēšana

bottom of page