bf esse logo

Uzņēmums

SIA “BF-esse”

Mājaslapa

Izmantotie risinājumi

SIA “BF-esse” atsauksme

Uz jautājumiem atbild SIA “BF-esse” valdes loceklis Arturs Rubens.

Biznesa apraksts

SIA “BF-esse” ir stomatoloģijas centrs Rīgā ar 25 gadu pieredzi. Tas piedāvā augstas kvalitātes pakalpojumus visai ģimenei — gan pieaugušajiem, gan bērniem. Stomatoloģijas centrā strādā sertificēti ārsti ar plašu pieredzi, kā arī tajā ir moderna ārstniecības un diagnostikas aparatūra. Stomatoloģijas centrā darbojas arī zobu tehniskā laboratorija. Ārstniecības procesā tiek izmantoti inovatīvi materiāli. Stomatoloģijas centrā pieejami tādi pakalpojumi, kā terapeitiskā un ķirurģiskā zobārstniecība, mutes dobuma higiēna, protezēšana, implantoloģija, estētiskā un bērnu zobārstniecība, kā arī 3D stomatoloģiskais panorāmas rentgens. Papildu sedācijas un pretsāpju zāļu izmantošanai, stomatoloģijas klīnikā ”BF-esse” ārstniecības laikā ir iespējams izmantot virtuālās realitātes brilles, mazinot satraukumu zobu ārstēšanas laikā. 

Centrs nodrošina arī vides pieejamību personām ar funkcionāliem traucējumiem — personas var patstāvīgi iekļūt telpās, izmantojot pandusu, kā arī tām ir piemērota labierīcību telpa.

Kāds bija Google Ads izstrādes process sadarbībā ar “Latvijas Tālruņa” speciālistiem?

Sadarbība ar speciālistiem mūs pilnībā apmierināja — komunikācija bija ātra un veiksmīga, turklāt pēc kopīgas tehniskā uzdevuma izveidošanas viss tika veiksmīgi paveikts.

Kā Jūs vērtējat pakalpojuma rezultātus?

Rezultāti mūs ļoti apmierina — pateicoties veiksmīgai Google Ads un atslēgas vārdu izveidei, ir manāmi pieaugusi klientu plūsma mūsu klīnikā.

Ko iesakat citiem uzņēmumiem, domājot par Google Ads nepieciešamību?

Google Ads ir nepieciešams pakalpojums ikvienam uzņēmumam, jo mūsdienās viss notiek interneta vidē. Tavu uzņēmumu nav iespējams atrast, ja par to nav atrodama nekāda informācija internetā. Turklāt šī pakalpojuma izstrādes uzticēšana speciālistiem noteikti atvieglo uzņēmuma darbu, ietaupot gan laiku, gan finansiālos līdzekļus.