top of page

SIA Bigi

Uz jautājumiem atbildēja valdes loceklis Aldis Rumba.

Biznesa apraksts

„BIGI Baltic Transfers and Tours” nodarbojas ar pasažieru pārvadājumiem Baltijas valstīs un Eiropā, nodrošinot augstas kvalitātes pakalpojumus jau vairāk nekā 25 gadus. Uzņēmums sniedz taksometra pakalpojumus no/ uz lidostu, pasažieru ostu un dzelzceļa staciju, starppilsētu transfērus Baltijā un Eiropā un pasažieru pārvadājumus dažādiem pasākumiem un sezonālajām aktivitātēm kā mazām, tā lielām grupām. Tāpat SIA „Bigi” piedāvā tūres un ekskursijas ar vai bez gida pakalpojumiem, sniedzot iespēju pabūt Baltijā populārākajās un skaistākajās apskates vietās, kā arī pielāgojot maršrutus atbilstoši klientu vēlmēm un budžetam.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process?

Līdz šim man bija diezgan rūgta pieredze ar dažādiem digitālā mārketinga jomas uzņēmumiem. Uzsākot sadarbību ar SIA „Latvijas Tālrunis” par mājaslapas izstrādi jeb vecās mājaslapas atjaunošanu, biju patīkami pārsteigts. Izstrādes procesā viss notika tieši tā, kā bija solīts, pat ātrāk, nekā biju cerējis! Arī turpmākie uzlabojumi un izmaiņas mājaslapā tika ieviestas neticami ātri, līdz ar to esmu ļoti apmierināts, ka izvēlējos šī uzņēmuma pakalpojumus.

Kā esat apmierināti ar rezultātiem – kā mājaslapa strādā?

Pirms uzsāku sadarbību ar „Latvijas Tālruni” mana mājaslapa darbojās ļoti slikti, tai nebija nekādu apmeklējumu. Šobrīd ir grūti objektīvi novērtēt, cik labi mājaslapa strādā, jo ir pagājis vēl pārāk mazs laiks, bet ticu, ka tā dos cerētos rezultātus.

Kā vērtējat SIA „Latvijas Tālrunis” klientu apkalpošanas servisa darbu?

Priecē, ka visi jautājumi tika atrisināti momentāni!

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapas nepieciešamību?

Kad kāds lūdz manu viedokli, to godīgi arī pasaku. Tā kā sadarbība ar „Latvijas Tālruni” vērtējama ļoti pozitīvi, esmu ieteicis uzņēmuma pakalpojumus arī citiem. Mūsdienās ir ļoti svarīga atbildīga pieeja darbam, un „Latvijas Tālrunim” patiešām piemīt augsta atbildības sajūta – tas ir jūtams. Tāpēc par šo uzņēmumu esmu tikai labās domās.

SIA Bigi

Izmantotie risinājumi

Mājaslapas izstrāde un uzturēšana

bottom of page