top of page

SIA Copy Pro

Uz jautājumiem atbildēja Megija Sinovska, "Copy Pro" klientu apkalpošanas vadītāja.

Biznesa apraksts

„Copy Pro” ir pilna servisa kopētava ar divām filiālēm Rīgā – Raiņa bulvārī 17 un Dēļu ielā 4, kas jau daudzus gadus saviem klientiem piedāvā plašu pakalpojumu klāstu – kopēšanu, druku, iesiešanu, laminēšanu, maketēšanu un grafisko dizainu, skenēšanu u. c., lai spētu apmierināt ikviena klienta vēlmes dokumentu pavairošanas un pēcapstrādes jomā. „Copy Pro” nemitīgi pilnveido savu servisu atbilstoši tehnoloģiju attīstībai un klientu prasībām. „Copy Pro” pilna servisa kopētavās klientus operatīvi apkalpo atsaucīgi un rūpīgi darbinieki. „Copy Pro” sauklis – „Mūs nokopēt nevar!””

Kādi bija galvenie iemesli, kāpēc Jums bija nepieciešama Google Ads kampaņa?

Mūsu mērķis ir nostiprināt uzņēmuma pozīcijas tirgū, informēt klientus par jauniem pakalpojumiem.

Kāds bija Google Ads kampaņas izstrādes process sadarbībā ar „Latvijas Tālruņa” speciālistu?

Neatkarīgi no tā, vai reklāmai paredzēts liels vai mazs budžets, „Latvijas Tālrunis” katram projektam pieiet ļoti individuāli, iedziļinās un strādā ar vienlīdz lielu atbildību.

Līdz šim esam sadarbojušies ar vairākiem digitālā mārketinga speciālistiem, visbiežāk reklāmas kampaņas tiek izveidotas un palaistas pašplūsmā. Sadarbojoties ar SIA „Latvijas Tālrunis” speciālistu Mārtiņu Tirzīti, mēs uzzinājām, ka digitālā mārketinga pakalpojums var būt pavisam citādāks, daudz augstākā līmenī. Mārtiņš ar digitālo mārketingu reāli strādā un to attīsta. Ik mēnesi ir tikšanās/ atskaite, un mēs vienmēr pārliecināmies, ka reklāmas kampaņas attīstās un tiek sasniegti arvien labāki rezultāti.

Mārtiņš ir savā īstajā profesijā, mums ir prieks sadarboties ar šādu speciālistu. Paldies!

SIA Copy Pro

Izmantotie risinājumi

Google Ads

bottom of page