top of page

SIA HB Stars

Uz jautājumiem atbildēja Gatis Leivalds, SIA “HB Stars” valdes loceklis.

Uzņēmuma apraksts

“HB Stars” apvieno skaistumu ar rūpēm par vidi. Uzņēmums piedāvā plašu granīta puķu podu klāstu, kas piemēroti gan iekštelpām, gan āra apstākļiem. “HB Stars” puķu podi ir roku darbs, izgatavoti no pārstrādātiem, kvalitatīviem un ilgmūžīgiem materiāliem. Tāpat “HB Stars” iespējams pasūtīt dārza nojumes no augstas kvalitātes materiāliem un bērnu rotaļu laukumus.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistu?

Mājaslapas izstrādes process bija ļoti veiksmīgs. Mājaslapa tika izveidota operatīvi un rezultāts ir tieši tāds, kādu vēlējos to redzēt.

Kā vērtējat pakalpojuma rezultātus – kā mājaslapa strādā?

Esmu apmierināts gan ar mājaslapas dizainu, gan darbību.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapas izstrādes un uzturēšanas pakalpojuma nepieciešamību?

Kā gan citādāk reklamēt sevi internetā bez mājaslapas? Man patīk sadarbība ar Latvijas Tālruni un varu to ieteikt arī citiem, īpaši jauniem uzņēmumiem, kam vēl nav lielu apgrozāmo līdzekļu, jo Latvijas Tālrunis piedāvā izdevīgus nosacījumus mājaslapas izstrādei – nav nepieciešams maksāt lielu naudas summu par izstrādi, un pakalpojuma apmaksu var sadalīt ērtos ikmēneša maksājumos. Turklāt mājaslapas izveide neaizņem ilgu laiku.

Kā vērtējat citus izmantotos Latvijas Tālruņa pakalpojumus?

Izmantoju arī Google ADS pakalpojumu un esmu apmierināts ar speciālistes operatīvo darbu. Taču izdarīt secinājumus par pakalpojuma efektivitāti vēl nevaru, jo ir pagājis pārāk maz laika.

 

SIA HB Stars

Izmantotie risinājumi

Mājaslapas izstrāde un uzturēšana, Google ADS

bottom of page