top of page

SIA Intrac Latvija

Uz jautājumiem atbildēja Jolanta Vārpa, “INTRAC Latvija” mārketinga un personāllietu vadītāja.

Biznesa apraksts

SIA „INTRAC Latvija” ir zviedru uzņēmuma „INTRAC Group” AB meitas uzņēmums Latvijā. „INTRAC Latvija” ir industriālās un lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības un pēcpārdošanas apkalpošanas uzņēmums, kura klienti strādā mežizstrādes, lauksaimniecības, celtniecības un rūpniecības jomās. Uzņēmums sadarbojas ar pasaules vadošajiem tehnikas piegādātājiem un nodrošina kvalificēta tehniskā personāla pakalpojumus. „INTRAC Latvija” ir vadošais uzņēmums tā pārstāvēto produktu tirgus segmentos, kas apliecina klientu ticību uzņēmumam un tā sniegtajiem pakalpojumiem.

Kādi bija galvenie iemesli, kāpēc Jums bija nepieciešama Google Ads kampaņa?

Digitālā mārketinga speciālists Mārtiņš Tirzītis palīdz mūsu uzņēmumam sasniegt mērķi – atrasties Google top pozīcijās. Cilvēki, kuri ar specifiskiem atslēgvārdiem meklē tehniku, atrod mūsu mājaslapu – produkciju.

“INTRAC Latvija” piedāvā pasaulē zināmu zīmolu meža, lauksaimniecības un būvtehniku. Lieli pirkumi, kas prasa investīcijas, parasti netiek veikti uzreiz, tādēļ ir svarīgi ar datu analīzi redzēt, ka mūsu mājaslapu apmeklē ieinteresēti cilvēki. Tas rada atpazīstamību mūsu produkcijai un rezultējas pirkumos.

Kāds bija Google Ads kampaņas izstrādes process sadarbībā ar „Latvijas Tālruņa” speciālistu?

Ļoti novērtējam Mārtiņa profesionalitāti un zināšanas digitālajā mārketingā. Taču īpaši patīk, kā tiek organizēts darba process – regulāri tiek veikts esošo reklāmas kampaņu monitorings. Detalizēti tiek izskaidrots, kā strādā un attīstās mūsu reklāmas kampaņas, mēs zinām, kur esam konkrētajā brīdī. Regulāri tiek veikti uzlabojumi. Mēs saņemam vērtīgus ieteikumus ar skaidri definētiem uzdevumiem, kādas darbības, izmaiņas mums pašiem jāveic, lai sasniegtu vēl labākus rezultātus.

Kā Jūs vertējat pakalpojuma rezultātus?

Mūsu reklāmas kampaņas mērķtiecīgi attīstās. Un tas liecina, ka Mārtiņa pieeja ir ļoti profesionāla. Tā strādā. Paldies!

SIA Intrac Latvija

Izmantotie risinājumi

Google Ads

bottom of page