top of page

SIA Izopanel

Uz jautājumiem atbildēja uzņēmuma valdes loceklis Andžejs Liss.

Biznesa apraksts

„Izopanel” jau vairāk nekā 20 gadus ir viens no vadošajiem Polijas uzņēmumiem, kas ražo un tirgo augstākajiem kvalitātes standartiem atbilstošus sendvičpaneļus, ko plaši pielieto dažādos celtniecības darbos gan iekštelpās, gan ārā, piemēram, ēku iekšējām un ārsienām, jumtiem un griestiem. „Izopanel” sendvičpaneļi ir universāls risinājums, kas uzrādījis augstu efektivitāti kā noliktavās, rūpnīcu un lauksaimniecības vajadzībām paredzētajās telpās, tā tirdzniecības un dažādos sabiedriskajos objektos. Sendvičpaneļi tiek piedāvāti ar siltinājumu no dažādiem materiāliem atbilstoši ēkas vajadzībām un pasūtītāja prasībām, garantējot efektīvāko siltumizolāciju.

Tāpat „Izopanel” nodrošina arī sendvičpaneļu montāžai nepieciešamos piederumus, piemēram, montāžas skrūves, jumta blīves, mastikas un starplikas, kā arī visu standarta toņu krāsas metāla virsmu aizsardzībai. Klientiem tiek sniegti arī lietus ūdens novadīšanas sistēmu un jumtu apgaismošanas risinājumi. „Izopanel” garantē augsta līmeņa servisu gan pirms, gan pēc produkcijas iegādes, ietverot profesionālas tehniskās konsultācijas un iespēju rast individuālus risinājumus atbilstoši katra klienta vajadzībām.

Kāds bija Google ADS izstrādes process sadarbībā ar „Latvijas Tālrunis”?

Ar sadarbību Google Ads pakalpojuma ietvaros esam apmierināti – gan komunikācijas ziņā, kas notiek regulāri, gan arīdzan pakalpojuma kvalitātes ziņā.

Kā esat apmierināti ar rezultātiem?

Mūsu sadarbība ar „Latvijas Tālrunis” ilgst jau no 2018. gada maija. Vērtējot rezultātus kopš sadarbības sākuma, redzam, ka tie ir uzlabojušies un sasnieguši stabilu līmeni, kā arī pastāvīgi turpinās darbs pie reklāmu optimizācijas. Pateicoties Google ADS, esam sasnieguši jaunus klientus ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs.

SIA Izopanel

Izmantotie risinājumi

Google ADS

bottom of page