top of page

SIA L & A Finanses

Uz jautājumiem atbildēja Lāsma Krūmiņa, SIA “L & A Finanses” valdes locekle.

Uzņēmuma apraksts

SIA “L & A Finanses” jau vairāk nekā 20 gadus nodrošina grāmatvedības pakalpojumus vidējiem un maziem uzņēmumiem un pašnodarbinātām personām. Uzņēmuma komanda strādā ciešā sadarbībā ar klientu, lai  izprastu  viņa  vajadzības un sniegtu  personalizētu  pakalpojumu. “L & A Finanses” strādā grāmatveži ar vairāk  nekā desmit gadu pieredzi, kas gūta dažādās nozarēs – transportā,  tirdzniecībā, būvniecībā u. c. Rūpīgi sekojot līdzi visām jaunākajām ar grāmatvedību saistītām likumdošanas izmaiņām un pielietojot darbā modernas tehnoloģijas, kas atvieglo grāmatvedības procesus, SIA “L & A Finanses” nodrošina augstu pakalpojumu kvalitāti. Uzņēmums sniedz pilnu grāmatvedības apkalpošanu, kas ietver uzņēmuma grāmatvedības politikas izstrādi, pirmdokumetu pārbaudi, sakārtošanu un iegrāmatošanu, darba algu, slimības lapu, atvaļinājumu aprēķināšanu, kases un bankas uzskaiti, sadarbību ar revidentiem u. c. Tāpat “L & A Finanses” sniedz nodokļu konsultācijas un sagatavo visus  nepieciešamos dokumentus uzņēmuma reģistrēšanai un pārreģistrēšanai, kā arī iesniedz dokumentus LR Uzņēmuma reģistrā.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistu?

Mājaslapas izstrādes process noritēja veiksmīgi. Komunikācija ar speciālistu bija ļoti laba, mājaslapa tika izveidota ātri un arī nepieciešamie labojumi tika veikti īsā laikā.

Kā vērtējat pakalpojuma rezultātus – kā mājaslapa strādā?

Ar izveidoto mājaslapu esmu apmierināta – katru reizi, atverot mājaslapu, ir patiess prieks par rezultātu, ko sasniedzām, rūpīgi strādājot kopā ar Latvijas Tālruņa speciālistu. Mājaslapa ir vienkārša, ērti lietojama un pārskatāma.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapas izstrādes un uzturēšanas pakalpojuma nepieciešamību?

Mājaslapas nepieciešamību katrs izvērtē individuāli. Izvēlējos veidot mājaslapu sadarbībā ar Latvijas Tālruni, jo uzņēmums piedāvā izdevīgu apmaksas sistēmu – par mājaslapas izstrādi nav jāmaksā visa summa uzreiz, bet to var ērti sadalīt 12 ikmēneša maksājumos.

SIA L & A Finanses

Izmantotie risinājumi

Mājaslapas izstrāde un uzturēšana

bottom of page