top of page

SIA L.V. Birojs

Uz jautājumiem atbildēja Ludmila Vazdiķe, SIA L.V. Birojs valdes priekšsēdētāja.

Biznesa apraksts

SIA „L.V. Birojs” ir uzņēmums, kas sniedz grāmatvedības un iekšējā audita pakalpojumus dažādu darbības sfēru uzņēmumiem, nodrošinot to pārstāvniecību arī Valsts ieņēmumu dienestā. Lai arī uzņēmums dibināts salīdzinoši nesen – 2018. gadā – uzņēmumā strādā speciālisti ar ilggadēju pieredzi dažādās nozarēs, kas garantē profesionālu un kvalitatīvu apkalpošanu, kā arī spēju ātri un precīzi pielāgoties pat sarežģītākajiem darba uzdevumiem. SIA „L.V. Birojs” piedāvā plašu pakalpojumu klāstu – nodokļu un finanšu konsultācijas, gada pārskatu sagatavošanu un nodošanu, nodokļu optimizāciju, pirmdokumentu, finanšu un grāmatvedības aprēķinu veidņu sagatavošanu, Microsoft Excel pielāgošanu un programmēšanu, Macros programmēšanu, kā arī pamatlīdzekļu un krājumu inventarizācijas veikšanu un citus grāmatvedības pakalpojumus atkarībā no klienta vajadzībām un prioritātēm. Uzņēmumam ir ļoti svarīga abpusēja komunikācija ar klientu, kas ļauj tam nodrošināt individuālu pieeju katram klientam un sniegt grāmatvedības pakalpojumus maksimāli augstā kvalitātē.

Kādi bija galvenie iemesli, kāpēc Jums bija nepieciešama biznesa profila izveide?

Pirmais, kas pamudināja izvēlēties šo pakalpojumu, bija tas, ka esam salīdzinoši jauns uzņēmums un, lai attīstītu uzņēmuma darbību, bija nepieciešama reklāma. Bijām arī dzirdējuši labas atsauksmes par „Latvijas Tālruņa” medijiem zl.lv un pilseta24.lv. Tie ir Latvijā populāri portāli, ko izmanto, lai meklētu pakalpojumu sniedzējus, speciālistus dažādās nozarēs, kā arī tie palīdz uzzināt vairāk par konkurentiem, līdz ar to mums likās vērtīgi šādu pakalpojumu izmantot un informēt par sevi plašāku auditoriju.

Kāds bija biznesa profila izstrādes process sadarbībā ar „Latvijas Tālruņa” speciālistu?

Pirms tika uzsākta pakalpojuma izpilde, mums bija tikšanās klātienē ar „Latvijas Tālrunis” speciālistu, kas saprotami pastāstīja visu par pakalpojuma būtību un iespējām, kā arī to, kāda informācija nepieciešama biznesa profila izveidei. Sarunas gaitā speciālists palīdzēja izvēlēties arī piemērotākos atslēgas vārdus, kas ļautu labāk atrast mūsu biznesa profilu. Iesniedzām visu nepieciešamo informāciju par uzņēmumu izvietošanai biznesa profilos, un īsā laikā tie bija gatavi. Turklāt uzturēšanas gaitā „Latvijas Tālrunis” speciālisti ik pa laikam veic tajos uzlabojumus, piemēram, atsvaidzinot biznesa profilus ar jauniem attēliem.

Kā Jūs vērtējat pakalpojuma rezultātus?

Mūsu klientu loks ir paplašinājies, un domājam, ka to veicinājušas gan atsauksmes par mūsu darbu, gan veiksmīgi izstrādāti biznesa profili. Kopumā esam ļoti apmierināti ar šo pakalpojumu un gala rezultāts mums patīk.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par biznesa profila nepieciešamību?

Biznesa profils ir labs risinājums, kas, piemēram, kad uzņēmumam parādās jauni klienti, ļauj viņiem vēlreiz pārliecināties par to, ka tas ir oficiāli strādājošs, profesionāls un uzticams uzņēmums. Informācija digitālajā vidē rada pārliecību, ka uzņēmums tiešām eksistē un kaut ko dara, lai piesaistītu klientus.

SIA L.V. Birojs

Izmantotie risinājumi

Biznesa profila izveide

bottom of page