LaserTag Latgale

Uzņēmums

SIA „LaserTag Latgale”

Mājaslapa

Izmantotie risinājumi

SIA „LaserTag Latgale” veiksmes stāsts

Uz jautājumiem atbildēja uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Linda Pastare.

Biznesa apraksts

„LaserTag Latgale” ir mobils, aktīvs un dabai draudzīgs uzņēmums, kas piedāvā izbaudīt aizraujošu aktīvās atpūtas spēli lāzertagu. Tā ir militārās simulācijas spēle, kas patiks un raisīs pozitīvas emocijas kā bērniem, tā pieaugušajiem. Spēles laikā tiek izmantots infrasarkanais stars, līdz ar to tā ir draudzīga gan videi, gan spēles dalībnieku veselībai. Lāzertags notiek uzņēmuma ierīkotajos āra laukumos Rēzeknē un Litenē, kā arī izbraucot uz jebkuru citu Latvijas pilsētu pēc klientu izvēles. Turklāt spēli iespējams noorganizēt gan telpās, gan ārā. Militārās simulācijas spēle lāzertags ir lieliski piemērota aktīvai un jautrai laika pavadīšanai draugu, kolēģu un tuvinieku lokā, kā arī dažādiem sporta pasākumiem, dzimšanas dienas ballītēm, nometnēm, skolēnu ekskursijām un citiem grupu pasākumiem.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process?

Sadarbība ar „Latvijas Tālruni” bija ļoti vienkārša, un mājaslapa tika izstrādāta ātri.

lāzertags - aktīvās atpūtas spēle

Kā esat apmierināti ar rezultātiem – kā mājaslapa strādā?

Mājaslapa darbojas lieliski, turklāt, kad ir nepieciešami kādi uzlabojumi, papildinājumi, tie tiek paveikti ļoti operatīvi.

Kā vērtējat SIA „Latvijas Tālrunis” klientu apkalpošanas servisa darbu?

Ja nepieciešams noskaidrot kādu jautājumu, rast risinājumu, klientu servisa darbinieki sniedz atbildi ātri, jau tai pat dienā.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapu?

Mājaslapu noteikti ir vērts izveidot, īpaši, ja pašam nav tādu spēju un prasmju. Turklāt, uzticot šo darbu speciālistiem, tiek būtiski ietaupīts laiks un sasniegti plānotie rezultāti.