top of page

SIA Leader PRO, Fizioveikals

Uz jautājumiem atbildēja Tomass Rēders, SIA “Leader PRO” “Fizioveikals” pārdošanas vadītājs.

Uzņēmuma apraksts

SIA "Leader Pro" darbojas kopš 2010. gada un uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir balstīti uz cilvēku speciālo vajadzību nodrošināšanu, rehabilitācijas precēm un ortozēm. Laika gaitā uzņēmums kļuvis par pasaules vadošo kompāniju oficiālajiem pārstāvjiem Latvijā un Baltijas valstīs. SIA “Leader PRO” ir Nīderlandes uzņēmumu  “Thysol Group BV” (CureTape) un “Match-U” (preces rehabilitācijai) oficiālie pārstāvji Latvijā. “Leader PRO” veikalā Bruņinieku ielā 28, Rīgā, un e-veikalā www.fizioveikals.lv var iegādāties augstākās kvalitātes preces arī no citiem vadošajiem ražotājiem pasaulē savā nozarē – “MVS Motion”, SISSEL, “Blackroll”, “Mueller” u. c. “Fizioveikals” plašā klāstā pieejamas tādas preces kā kinezioloģiskie un sporta teipi, masāžas ruļļi, bumbas, līdzsvara virsmas, espanderi, kā arī ortozes, bandāžas, stājas korektori, ārstnieciskās masāžas un pašmasāžas rīki un citas rehabilitācijas un sporta preces.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistu?

Mājaslapas izstrādes process noritēja raiti, e-veikalā ātri tika saliktas gan visas preces, gan pārējā nepieciešamā informācija. Nepieciešamības gadījumā mājaslapā ātri tiek veiktas arī vajadzīgās izmaiņas.

Kā vērtējat pakalpojuma rezultātus – kā mājaslapa strādā?

Ir nianses, ko vēlamies uzlabot, taču kopumā mājaslapa strādā labi un dizains apmierina.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapas izstrādes un uzturēšanas pakalpojuma nepieciešamību?

Mūsdienās vairums, jo īpaši jaunatne, iepērkas internetā, tāpēc e-veikals ir būtiska nepieciešamība. Ar tā palīdzību iepirkšanās ir ātrāka, ērtāka un aizņem mazāk laika. Tāpat, iepērkoties internetā, ir ērtāk salīdzināt cenas un izvēlēties sev optimālāko, kvalitatīvāko un izdevīgāko preci.

SIA Leader PRO, Fizioveikals

Izmantotie risinājumi

Mājaslapas izstrāde un uzturēšana

bottom of page