top of page

SIA Love Home Riga

Uz jautājumiem atbildēja uzņēmuma valdes loceklis Modris Kalnciems.

Biznesa apraksts

Attiecību un pašizaugsmes centrs „Love Home Riga” ir jauns uzņēmums Latvijas tirgū, kas piedāvā psihologa un astrologa pakalpojumus, kā arī pāru terapiju. Psiholoģiskais atbalsts tiek sniegts gan pieaugušajiem, gan bērniem un pusaudžiem, gan ģimenēm. „Love Home Riga” speciālisti savas kompetences ietvaros palīdz cilvēkiem uzlabot savstarpējās attiecības un iemācīties rast kompromisu, lai attiecības būtu kvalitatīvas un ģimene būtu galvenā vērtība. Uzņēmuma galvenie darbības virzieni – psiholoģija un astroloģija – ir cieši saistīti, jo ļauj labāk izprast sevi un apkārtējos, veidojot labvēlīgu vidi sev apkārt un līdz ar to uzlabojot savu fizisko, emocionālo un psiholoģisko veselību.

„Love Home Riga” pieejamas kā individuālas, tā grupu nodarbības. Piemēram, bērniem „Love Home Riga” tiek nodrošinātas īpašas atraktīvas grupu nodarbības TANZPRO-Biodanza®, kas caur dejām un kustībām ļauj veicināt ne vien bērna fizisko attīstību, bet arī viņa sociālās un emocionālās prasmes. Savukārt pusaudžiem tiek piedāvāta Emociju regulācijas un trauksmes mazināšanas programma, kuras mērķis ir iemācīt pusaudzim labāk kontrolēt un izprast savas emocijas, attīstīt koncentrēšanās spējas un praktizēt apzinātību. Tāpat tiek piedāvāta speciāla profesionālās pilnveides programma pedagogiem, kas palīdzēs labāk izprast skolēnu emocijas un uzvedību, tādējādi veicinot skolotāja efektivitāti mācību procesā, kā arī attīstot empātiju un saskarsmes prasmes.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process sadarbībā ar „Latvijas Tālrunis”?

Mums bija lieliska sadarbība gan ar SIA „Latvijas Tālrunis” projektu vadītāju, gan ar mājaslapas izstrādātāju. Darbs pie mājaslapas, tai skaitā nepieciešamo korekciju ieviešanas tajā, tika paveikts tiešām operatīvi – vēlamies uzslavēt mājaslapas izstrādātāju, kas ļoti korekti un ātri reaģēja uz mūsu vēlmēm. Esam ļoti apmierināti!

Kā esat apmierināti ar gala rezultātiem?

Izveidotā mājaslapa gan dizaina, gan lietošanas ērtuma ziņā mums ļoti patīk, mūsu vēlmes ir labi izprastas.

Kā vērtējat SIA „Latvijas Tālrunis” klientu apkalpošanas servisa darbu?

Jebkuri jautājumi, kas bija radušies, tika atrisināti!

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapu?

Uzskatām, ka mājaslapas izveide pie „Latvijas Tālrunis” ir ļoti piemērots pakalpojums mazajiem uzņēmumiem, jo nav nepieciešams tajā ieguldīt uzreiz visus naudas līdzekļus – tas ir liels pluss!

SIA Love Home Riga

Izmantotie risinājumi

Mājaslapas izstrāde un uzturēšana

bottom of page