top of page

SIA Nataleks

Uz jautājumiem atbildēja Natālija Abrosimova, SIA “Nataleks” valdes locekle.

Uzņēmuma apraksts

“Dentavita” ir mūsdienīga un saulaina zobārstniecības klīnika Rīgā, kur sniedz visa veida zobārstniecības pakalpojumus ārstēšanas, protezēšanas, implantācijas, higiēnas un estētiskās stomatoloģijas jomā. Pateicoties modernākajām tehnoloģijām un ilggadējai klīnikas speciālistu pieredzei, “Dentavita” spēj nodrošināt individuālu un īpašu pieeju katram pacientam un gadījumam. Zobārstniecības klīnikas “Dentavita” speciālisti regulāri sastopas ar visdažādākajām zobu un mutes dobuma saslimšanām un sniedz visa spektra zobārstniecības palīdzību.

Kāds bija SEO satura izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistu?

Kopumā viss ir ļoti labi. Papildus satura SEO pakalpojumam mums tika izstrādāta arī jauna mājaslapa – labākam SEO rezultātam, jo, kā saprotu, tad Google patīk, kad mājaslapas tiek aktualizētas. Ar sadarbību esmu apmierināta. Kad nepieciešams, pa tiešo sazinos ar speciālistiem, un komunikācija ir laba.

Kā vērtējat pakalpojuma rezultātus?

Nav pagājis pietiekami ilgs laiks, lai varētu pilnvērtīgi izvērtēt rezultātu, turklāt medicīna ir specifiska nozare, kur cilvēki bieži izvēlas pakalpojumus, balstoties uz citu, piemēram, radinieku, kaimiņu, rekomendācijām. Taču mūsu mājaslapa tiek apmeklēta un ticu, ka Latvijas Tālruņa pakalpojumi nāks par labu “Dentavita” atpazīstamībai, galu galā mūsdienās vairums cilvēku daudz laika pavada un meklē informāciju tieši internetā.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par satura SEO pakalpojuma nepieciešamību?

Uzskatu, ka ir jāattīstās līdz ar tehnoloģijām un jādomā par to, kā būt pamanāmam internetā, un Google. Un kāpēc gan šim mērķim neizmantot šāda veida pakalpojumu?

Kā vērtējat citus izmantotos Latvijas Tālruņa pakalpojumus?

Izmantojam arī tādus pakalpojumus kā LOC biznesa profilu tīkls, SyncMe un Facebook postu izstrāde. Nevaru pateikt, kāpēc vajadzētu izmantot katru no šiem pakalpojumiem, taču reklāma jebkurā gadījumā ir vajadzīga – tā noder ne tikai jaunu klientu piesaistei, bet arī esošiem klientiem, piemēram, ja viņi pazaudē uzņēmuma kontaktinformāciju u. tml., tad to var viegli atrast internetā.

SIA Nataleks

Izmantotie risinājumi

Satura SEO, mājaslapas izstrāde un uzturēšana, LOC biznesa profilu tīkls, SyncMe biznesa profilu pārvaldība, Facebook satura veidošana

bottom of page