top of page

SIA NOOK, LTD

Uz jautājumiem atbildēja uzņēmuma valdes loceklis Renārs Kļaviņš.

Biznesa apraksts

NOOK, LTD ir uz nepārtrauktu attīstību orientēts pašmāju uzņēmums, kas nodarbojas ar cietsakausējuma un tērauda zāģripu, kā arī ēveļnažu ražošanu pēc individuāliem pasūtījumiem, piedāvājot arī zāģripu un ēveļnažu asināšanu un remontu. NOOK produkcija, pateicoties tās augstajai kvalitātei un ikvienam pieejamai cenai, kā arī operatīvai ražošanai un savlaicīgai piegādei, ir pieprasīta kokapstrādes, mēbeļu un dažādu iekārtu ražotāju vidū ne vien Latvijā, bet arī Eiropā, piemēram, Lietuvā, Igaunijā, Vācijā, Čehijā, Zviedrijā, Norvēģijā un citās valstīs. Tāpat pasūtījumi tiek piegādāti klientiem Krievijā, Baltkrievijā, ASV, Kanādā un Moldāvijā.

NOOK ražošanas procesā izmanto tikai rūpīgi atlasītus augstākās kvalitātes materiālus no vadošajiem ražotājiem, kas ļauj garantēt klientiem nevainojamas kvalitātes produktu ilgstošai ekspluatācijai. Pateicoties darbinieku ilggadējai pieredzei, kas pārsniedz 25 gadus, un modernam tehnoloģiskajam aprīkojumam, NOOK saviem klientiem spēj nodrošināt risinājumus arī sarežgītās nestandarta situācijās. Katrs gadījums sadarbībā ar klientiem tiek izskatīts un risināts ar individuālu pieeju, jo, par cik tiek piedāvāts specifisks produkts, ir ļoti svarīgi katram klientam piemeklēt pareizo risinājumu, nodrošinot atbilstošāko darba instrumentu.

Kāds bija Google ADS izstrādes process sadarbībā ar „Latvijas Tālrunis”?

Izstrādes process bija ļoti vienkāršs. Mums tika saprotami izskaidrots, kas nepieciešams no mūsu puses, kā arī kas konkrēti tiks darīts no „Latvijas Tālrunis” puses. Kopīgi izstrādājām mums piemērotu reklāmas stratēģiju, un sadarbības laikā neradās nekādu domstarpību un problēmsituāciju. Viss notika tieši tā, kā sākotnēji tika runāts.

Kā esat apmierināti ar rezultātiem?

Katru mēnesi mums tiek sūtītas atskaites par paveikto darbu rezultātiem, mēs tās izskatām un jautājumu gadījumā sazināmies ar „Latvijas Tālruņa” pārstāvi. Ņemot vērā, ka mūsu piedāvātais produkts ir specifisks, pagaidām nav vērojama ļoti liela atdeve, taču priecē tas, ka ik pa laikam saņemam informāciju no cilvēkiem, kuri, internetā meklējot zāģripas, ir ievērojuši mūsu reklāmu, kas pamudinājusi ar mums sazināties un uzzināt sīkāku informāciju par mūsu piedāvājumu un iespējām.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par Google ADS?

Google ADS ir vērtīgs ieguldījums jebkuram uzņēmumam, jo palīdz piesaistīt jaunus klientus, kas iepriekš nav pat zinājuši par uzņēmuma darbību. Reklāma paver jaunas un plašākas sadarbības iespējas.SIA NOOK, LTD

Izmantotie risinājumi

Google ADS

bottom of page