top of page

SIA PL Logistics

Uz jautājumiem atbildēja Ieva Lilienfelde.

Biznesa apraksts

Uzņēmums „PL Logistics” savu darbību uzsāka 2008. gadā un nodarbojas ar augstas kvalitātes plātņu materiālu – saplākšņa, kokskaidu, tai skaitā laminēto, plākšņu un OSB – tirdzniecību, kā arī detaļu un mēbeļu ražošanu pēc individuāla klientu pasūtījuma par izdevīgām cenām. Tāpat uzņēmums sniedz transporta pakalpojumus visā Eiropā. „PL Logistics” komandai ir daudzpusīga pieredze un zināšanas kokapstrādes jomā, kas ļauj klientiem piedāvāt vislabākos un atbilstošākos risinājumus. Uzņēmumam ir svarīgs ikviens klients, tāpēc katram tiek veltīta pretimnākoša un uz ilgstošu sadarbību vērsta attieksme.

Kāds bija Facebook satura izstrādes process?

Facebook satura izveides procesu sadarbībā ar „Latvijas Tālrunis” vērtējam ļoti pozitīvi. Mums izveidojās laba komunikācija ar speciālisti, kas veidoja publikācijas. Kopīgi plānojām, kādas publikācijas veidot, un viss noritēja veiksmīgi.

Kā esat apmierināti ar rezultātiem?

Vienmēr jau ir vēlme, lai sekotāju mūsu Facebook lapai būtu vairāk, taču arī tas, cik šajā ziņā tālu esam tikuši līdz šim brīdim, mūs apmierina. Redzam, ka sekotāju skaits pamazām aug, kas ir pozitīvi.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par Facebook satura pakalpojumu?

Tā kā mūsdienās sociālos tīklus izmanto vairums sabiedrības, arī mēs vēlējamies būt pamanāmi šajā vidē un gūt lielāku atpazīstamību, tāpēc uzticējāmies „Latvijas Tālrunis” profesionāļiem, kam šajā jomā ir liela pieredze un kas savu darbu paveica kvalitatīvi. Līdz ar to arī citiem uzņēmumiem, kas vēlas būt pamanāmi digitālajā vidē un piesaistīt cilvēku interesi, rekomendējam izmantot šo pakalpojumu.

SIA PL Logistics

Izmantotie risinājumi

Facebook saturs

bottom of page