top of page

SIA Polyfasad

Uz jautājumiem atbildēja uzņēmuma valdes loceklis Sarmis Vētra.

Biznesa apraksts

SIA “Polyfasad” piedāvā inovatīvas dekoratīvas siltumizolācijas plāksnes, kas vienlaikus darbojas kā kvalitatīvs fasādes siltināšanas un apdares produkts. Siltumizolācijas paneļu “Polyfacade” efektivitāte ir vairākas reizes augstāka nekā tā ir tradicionālajiem materiāliem, savukārt izmaksas daudz izdevīgākas. Plāksnes ārējo slāni ir iespējams nokrāsot jebkādā krāsā, kā arī ir iespējams individuāli pielāgot plākšņu dekoratīvo zīmējumu.

SIA “Polyfasad” ir vienīgais uzņēmums Latvijā, kas piedāvā šāda veida unikālus materiālus ēkas fasādes apdarēm.

Kāds bija Facebook satura izstrādes process?

Mūs viss apmierināja - gan iztrādātās publikācijas, gan komunikācija ar satura ekspertiem. Publikācijas bija daudzveidīgas un radošas, kā arī atbilda mūsu vēlmēm.

Kā esat apmierināti ar rezultātiem?

Par būtisku lapas sekotāju pieaugumu mums ir grūti spriest, taču mazāk to arī nav kļuvis. Tomēr mūs apmierina speciālistu radītais saturs.

Kā vērtējat SIA „Latvijas Tālrunis” klientu apkalpošanas servisa darbu?

Līdz šim esam sadarbojušies galvenokārt ar satura speciālistiem. Tā kā nav izveidojušās domstarpības vai radušās nepatīkamas situācijas, nav bijusi nepieciešamība vērsties klientu servisā.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par Facebook satura pakalpojumu?

Facebook lapas uzturēšana ir nepieciešama. Mūsdienās sociālajiem tīkliem ir liela nozīme biznesu popularizēšanā un jaunu klientu piesaistē. Ja biznesa vadītāji paši tik labi neorientējas sociālo tīklu jautājumos, tad šāds mārketinga aģentūras pakalpojums kā Facebook satura veidošana uzņēmumam ir gan efektīvs, gan izdevīgs.

SIA Polyfasad

Izmantotie risinājumi

Facebook satura veidošana

bottom of page