top of page

SIA Roche Latvia

Uz jautājumiem atbildēja uzņēmuma pārstāve Elīna Dzērve.

Biznesa apraksts

SIA “Roche” ir pasaulē lielākā biotehnoloģiju kompānija, kuras galvenā mītne atrodas Bāzelē, Šveicē. Kompānija ir līderis uz zinātni fokusētas veselības aprūpes nozarē, apvienojot spēcīgo pozīciju gan farmācijas, gan diagnostikas jomā – spēcīga tās darbība ir laboratorajā (in vitro) diagnostikā un vēža diagnostikā uz audu bāzes, kā arī nozīmīgu lomu tā ieņem cukura diabēta aprūpē. “Roche” var lepoties ar patiesi īpašām zālēm onkoloģijā, imunoloģijā, infektoloģijā, oftalmoloģijā un neirozinātnē. Kompānijas personalizētās veselības aprūpes stratēģijas mērķis ir nodrošināt zāles un diagnostiku, kas būtiski palīdz uzlabot pacientu veselību un dzīves kvalitāti.

“Roche” ir dibināta jau 1896. gadā, sniedzot būtisku ieguldījumu globālajā veselības nozarē vairāk nekā gadsimta garumā. Pasaules Veselības organizācijas Būtisko zāļu sarakstos ir iekļautas 24 kompānijā izstrādātās zāles, to skaitā antibiotikas, pretmalārijas un ķīmijterapijas līdzekļi, kas glābj dzīvības.

Latvijā “Roche” ir aktīva kopš pagājušā gadsimta 20.gadiem, bet kara un okupācijas dēļ kompānija bija spiesta pārtraukt savu darbību. Savu darbību Latvijā “Roche” atsāka 1993. Gadā, savukārt četrus gadus vēlāk, 1997. gadā, tā izveidoja savu pārstāvniecību. 2005. gadā pārstāvniecība tiek pārveidota par SIA “Roche Latvija”. Kompānijas pamatuzdevumi ir veicināt kompānijā ražoto zāļu un diagnostikas aprīkojuma tirdzniecību Latvijā, informēt ārstus, farmaceitus un valsts amatpersonas par jaunākajiem sasniegumiem farmācijas jomā, sekot līdzi zāļu tirgus attīstībai un aizstāvēt kompānijas intereses Latvijā.

Kāds ir SEO pakalpojuma izstrādes process sadarbībā ar “Latvijas Tālruņa” speciālistiem?

Ar sadarbību esam ļoti apmierināti – “Latvijas Tālruņa” komanda darbojas ļoti aktīvi, realizējot visus solījumus un operatīvi reaģējot uz nepieciešamajām izmaiņām. Sastrādāties ar šiem speciālistiem ir ļoti viegli, jo ir jūtama pretīmnākoša attieksme.

Kā Jūs vērtējat pakalpojuma rezultātus?

Pēc pēdējām atskaitēm esam novērojuši, ka meklētājā Google krietni paaugstinājusies mājaslapas pozīcija, ievadot konkrētus un mums būtiskus atslēgas vārdus, kas arī palielināja lietotāju plūsmu uz mūsu mājaslapu. Un tāds arī bija mūsu mērķis, kas tika sasniegts!

Ko iesakat citiem uzņēmumiem, domājot par SEO nepieciešamību?

SEO pats par sevi ir ļoti vērtīgs digitālā mārketinga risinājums ar visām iespējām, ko tas piedāvā. Ja ir nepieciešamība popularizēt kādu konkrētu produktu vai uzņēmuma mājaslapu kopumā, palielinot iespēju tikt pamanītam meklētājos, tad noteikti šāds pakalpojums ir jāizmanto!

SIA Roche Latvia

Izmantotie risinājumi

SEO – mājaslapu optimizēšana meklētājiem

bottom of page