top of page

SIA Sami S

Uz jautājumiem atbildēja Svetlana Bartaševiča, SIA “Sami S” valdes locekle.

Biznesa apraksts

Restorāns “Marijas kafija” atrodas Rēzeknē un ir vieta, kur pavadīt laiku mierpilnā atmosfērā, kā arī nosvinēt svētkus un īpašus notikumus, izmantojot restorāna piedāvāto banketu servisu. Mājīgajās restorāna telpās var nobaudīt gardus ēdienus un desertus, kā arī īpaši piemeklētus vīnus vai citus dzērienus un pavadīt laiku kopā ar saviem mīļajiem. Tāpat restorāns “Marijas kafija” piedāvā  ēdiena piegādi uz mājām vai ofisu. Restorānu iecienījuši ne vien vietējie, bet arī pilsētas viesi.

Kāds bija Google Business Profile satura izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistiem?

Esmu apmierināta ar sadarbību, komunikācija ar Latvijas Tālruņa speciālistiem ir lieliska – uzņēmuma darbinieki ir saprotoši un sirsnīgi. Uzskatu, ka viņi ir lieliski savas jomas profesionāļi. Ļoti patīk arī izstrādātās Google Business publikācijas – teksti ir skaisti, korekti un uzrunājoši.

Kā vērtējat pakalpojuma rezultātus?

Pateicoties publikācijām un aktivitātēm Google Business profilā, esam kļuvuši vieglāk atrodami saviem klientiem.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par Google Business Profile satura veidošanas nepieciešamību?

Google ir lielākais reklāmas kanāls, vieta, kur klienti atrod informāciju par uzņēmumu. Un, ja nav darbinieku, kas rūpētos par biznesa informācijas aktualizēšanu, kā arī pašiem nav laika to darīt, ir ērti, ka to var paveikt speciālists – tas ļoti atvieglo uzņēmēja darbu.

SIA Sami S

Izmantotie risinājumi

Google Business Profile posti

bottom of page