top of page

SIA SD Trading

Uz jautājumiem atbildēja Artis Stieciņš, SIA “SD Trading” valdes loceklis.

Biznesa apraksts

Uzņēmums SD “Trading” darbojas kopš 2010. gada, piedāvājot kvalitatīvu apgaismojumu, dažādas apgaismojuma vadības sistēmas, apgaismojuma aprēķinus, dizaineru, inženieru, arhitektu, elektriķu un būvnieku risinājumus. Saviem klientiem uzņēmums nodrošina visaptverošu pieeju apgaismojuma un keramisko flīžu risinājumu izstrādē, sākot no esošā apgaismojuma audita un nepieciešamajiem gaismas aprēķiniem, līdz specifisku montāžas jautājumu risināšanai – visu nepieciešamo, lai profesionāli, kvalitatīvi, skaisti un īsā laikā realizētu klienta projektu.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistu?

Mājaslapas izstrāde notika sadarbībā ar speciālisti Elīnu. Vērtēju viņu kā ļoti labu speciālistu, varu teikt par viņu tikai tos labākos vārdus. Elīna, manuprāt, kā cilvēks un kā dizainers ir jaudīga, pozitīva, ļoti sakarīga un spējīga profesionāli darīt savu darbu. Skatoties uz padarīto, varu teikt, ka Elīna izstrādājusi labu mājaslapu.

Kā esat apmierināti ar rezultātiem – kā mājaslapa strādā?

Šobrīd mājaslapas izstrāde, piepildīšana ar saturu un darbs pie funkcionalitātes vēl turpinās, tāpēc vēl grūti sniegt novērtējumu.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapas nepieciešamību?

Domājot par mājaslapu, uzskatu, ka tai jābūt pēc iespējas vienkāršākai. Jo vienkāršāka un ērtāk lietojama tā būs priekš klienta, jo veiksmīgāks bizness ir iespējams. Ja mēs gribam pēc iespējas vairāk sasniegt patērētājus digitālajā vidē, tad tajā jāievēro piecu soļu princips, – lai darbības mājaslapā ir viegli paveicamas, viss ir vienkārši atrodams, izdarāms un saprotams.

SIA SD Trading

Izmantotie risinājumi

Mājaslapas izstrāde

bottom of page