top of page

SIA SKA Auto Latvia

Uz jautājumiem atbildēja Sandis Kalniņš, SIA “SKA Auto Latvia” valdes loceklis.

Uzņēmuma apraksts

SIA “SKA Auto Latvia” piedāvā kvalitatīvus un uzticamus autoservisa pakalpojumus – tehnisko apkopi, riepu servisu, eļļas un filtru maiņu, dzinēja diagnostiku un remontu u. c. Uzņēmuma pieredzējušais darba kolektīvs nodrošina visaptverošu automašīnu apkopi, remontu un tehnisko apkopi, lai nodrošinātu klienta transportlīdzekļa drošību un efektivitāti. Uzņēmums cenšas rast risinājumu visdažādāko defektu novēršanai pēc iespējas ātrāk, vadoties pēc attiecīgās auto markas ražotāja remonta rekomendācijām. Tāpat “SKA Auto Latvia” piedāvā ražotāju oriģinālās rezerves daļas, kā arī dažādu ražotāju alternatīvās rezerves daļas.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistu?

Mājaslapas izstrādes procesu vērtēju labi, viss apmierināja, darbs tika paveikts operatīvi.

Kā vērtējat pakalpojuma rezultātus – kā mājaslapa strādā?

Mājaslapa patīk –  tā tika izveidota saskaņā ar manām vēlmēm. Rezultāts ir tieši tāds, kādu to biju sākotnēji iedomājies.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapas izstrādes un uzturēšanas pakalpojuma nepieciešamību?

Manuprāt, mājaslapa ir svarīga klienta informēšanai – lai ērti, bez nepieciešamības sazināties ar konkrēto pakalpojumu sniedzēju, un pārskatāmā veidā, sniegtu visu svarīgāko informāciju par to, ar ko uzņēmums nodarbojas.

Kā vērtējat citus izmantotos Latvijas Tālruņa pakalpojumus?

Izmantojam arī pakalpojumu Biznesa profili lokālajā tīklā (LOC) – tas palīdz papildus mājaslapai veicināt uzņēmuma atpazīstamību, turklāt šim pakalpojumam ir arī izdevīga cena.

SIA SKA Auto Latvia

Izmantotie risinājumi

Mājaslapas izstrāde un uzturēšana, Biznesa profili lokālajā tīklā

bottom of page