top of page

SIA Updeķi A

Biznesa apraksts

Kafejnīca un gaļas veikaliņš “Dārzā” atrodas Ventspilī, Inženieru ielā 43 un savas durvis apmeklētājiem vēra 2019.gada jūlijā. “Dārzā” pirmsākums meklējams 2013.gadā, kad tika dibināts uzņēmums SIA “Updeķi A”, kas nodarbojas ar svaigas gaļas ieguvi, ražošanu, pārstrādi un vairumtirdzniecību.

Veikala, un nu jau arī interneta veikala, galvenais darbības virziens ir svaiga gaļa un gaļas izstrādājumi, bet veikala preču klāsts regulāri tiek papildināts ar vietējo zemnieku, mājražotāju un citu vietējo uzņēmumu gatavotajiem labumiem. Mūsu galvenā prioritāte ir vienmēr svaiga un kvalitatīva produkcija, ko pamana un novērtē gan ventspilnieki, gan pilsētas viesi. Kafejnīca strādā visu cauru gadu, un šeit izsalkumu var remdēt ar gardām un sātīgām pusdienām, kuras gatavotas kā mājās. Brīvdienās kafejnīcas telpās klājam visa veida svētku un piemiņas galdus, kā arī gatavojam salātus un uzkodu plates, ja svētkus vēlies svinēt mājās.

Kas Jūs pamudināja uz internetveikala sadaļas izveidi?

Dzīvojam tehnoloģiju laikmetā, kurā lielu daļu no nepieciešamajiem pakalpojumiem iespējams saņemt attālināti, sev ērtā laikā un vietā. Tāpēc arī mēs vēlējāmies iet līdzi laikam un saviem klientiem piedāvāt šādu iespēju - iepirkties attālināti.

Kāds bija izstrādes process ar atbildīgo izstrādes speciālistu?

Izstrādes process bija raits. Atbildīgais izstrādes speciālists uzklausīja mūsu vēlmes un piemeklēja risinājumus, kuri vislabāk atbilst mūsu preču specifikai un darba stilam.

Vai esat apmierināts ar rezultātu?

Ar rezultātu esam ļoti apmierināti un jau tagad plānojam kādi būs tālākie soļi interneta veikala attīstībā.

Ko Jūs ieteiktu citiem uzņēmējiem, kas vēl tikai apsver internetveikala izveidi?

Interneta veikals ir solis pretī jauniem izaicinājumiem, kas ļauj biznesam augt un attīstīties, tāpēc tā ir iespēja, kuru jāizmanto.

SIA Updeķi A

Izmantotie risinājumi

Mājaslapas izstrāde

bottom of page