top of page

SIA Ventclean

Uz jautājumiem atbildēja uzņēmuma valdes loceklis Igors Bindulis.


Biznesa apraksts

„Ventclean” ir pieredzējis uzņēmums, kas veic visa veida ventilācijas gaisa vadu, dūmvadu un atkritumvadu profesionālo tīrīšanu un dezinfekciju, kā arī apsekošanu. Uzņēmumā strādājošie speciālisti ir apmācīti Somijā, ļaujot sniegt klientiem – rūpniecisko telpu un sabiedrisko ēku, restorānu, pārtikas uzņēmumu, viesnīcu, izglītības iestāžu īpašniekiem un privātā sektora pārstāvjiem – augstas kvalitātes pakalpojumus. Papildus SIA „Ventclean” veic arī profesionālus jumtu un fasāžu tīrīšanas darbus ar augstspiediena tīrīšanas tehnoloģiju un dabai nekaitīgiem tīrīšanas līdzekļiem, palīdzot atbrīvoties no jebkāda veida netīrumiem, piemēram, dubļiem, sēnītes, sūnas aļģēm, rūsas un grafiti virsmām nekaitīgā veidā. Uzņēmuma galvenās pamatvērtības ir godīgums, kvalitāte un operatīvs darbs.


Kāds bija mājaslapas izstrādes process sadarbībā ar "Latvijas Tālruņa” speciālistiem?

Kopumā ar sadarbību esam apmierināti. Mājaslapa ir izstrādāta labi un darbojas korekti.


Kā esat apmierināti ar gala rezultātu?

Mājaslapa patīk. Zvanus un e-pastus no klientiem saņemam, tātad mājaslapa tiek apmeklēta. Mājaslapai ir izveidots mūsdienīgs dizains. Speciālists operatīvi paveica savu darbu, kā arī sniedza savus profesionālos ierosinājumus, kas mums bija ļoti svarīgi, jo krietni vienkāršoja nonākšanu līdz gala rezultātam – mājaslapai.


Ko iesakat citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapas nepieciešamību?

Cilvēks nevar darīt visu pats, tieši tāpēc ir speciālisti, kas ir kompetenti konkrētās jomās. Protams, mājaslapas izstrādātājs labāk zina, kā pareizi izveidot mājaslapu, un kā tai būtu jāstrādā. Man ļoti patika, ka man speciālists ieteica un vizuāli parādīja, piemēram, kāds dizains, izkārtojums būtu labāks un mūsdienu prasībām atbilstošs, kā arī pastāstīja, kā jābūt veidotam mājaslapas tekstam.

SIA Ventclean

Izmantotie risinājumi

Mājaslapu izstrāde un uzturēšana

bottom of page