top of page

SIA VG Energy

Uz jautājumiem atbildēja uzņēmuma valdes loceklis Aleksandrs Grava.

Biznesa apraksts

„VG Energy” ir konkurētspējīgs uzņēmums, kas nodarbojas ar ventilācijas, kondicionēšanas un mitrināšanas iekārtu izplatīšanu Latvijā. Pateicoties uzņēmuma darbinieku augstajai kompetencei un ilggadējai, profesionālai praktiskajai pieredzei dzesēšanas, sausināšanas un mitrināšanas aprīkojuma jomā, kā arī sadarbībai ar vairākiem pasaulē atzītiem ražotājiem, „VG Energy” garantē ikvienam klientam energoefektīvus augstas kvalitātes risinājumus stingri saskaņā ar projektu un klienta individuālajām prasībām – neatkarīgi no darba uzdevuma sarežģītības līmeņa.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process sadarbībā ar “Latvijas Tālruni”?

Mājaslapas izveides process noritēja ļoti labi un bez jebkādām problēmām, viss notika ātri. Arī tad, kad bija nepieciešamas korekcijas mājaslapā, tās tika veiktas ļoti operatīvi, bez liekiem jautājumiem.

Kā esat apmierināti ar rezultātiem – kā mājaslapa strādā?

Atklāti sakot, mājaslapas rezultativitātei tik stingri līdzi nesekojam, tomēr mūs priecē tas, ka sadarbība ar „Latvijas Tālruni” norit tik raiti, un WEB lapas uzlabojumi tiek veikti gana ātri. „Latvijas Tālrunis” mūsu mājaslapai izstrādāja arī kvalitatīvus tekstus, esam ar to ļoti apmierināti.

Kā vērtējat SIA „Latvijas Tālrunis” klientu apkalpošanas servisa darbu?

Augsti novērtējam servisa darbu jautājumos, kas saistīti ar mājaslapas labojumiem, jo uz mūsu lūgumiem servisa speciālisti reaģēja ļoti operatīvi.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapu?

Skatoties no reklāmas viedokļa, noteikti iesakām veidot mājaslapu un uzticēt tās izstrādi speciālistiem, jo mājaslapa ir efektīvs risinājums atpazīstamības veicināšanai. Tā palīdz popularizēt uzņēmumam savus produktus un pakalpojumus un parādīt tos plašākai sabiedrībai.

SIA VG Energy

Izmantotie risinājumi

Mājaslapu izstrāde un uzturēšana

bottom of page