top of page

SIA VIA

Uz jautājumiem atbildēja Anita Tože, SIA VIA Akmens apstrādes vadītāja.

Uzņēmuma apraksts

SIA VIA ir Latvijas uzņēmums, kas veiksmīgi darbojas jau kopš 1991. gada. Uzņēmuma pamatdarbība ir ceļu, ielu un laukumu izbūve, asfaltbetona ražošana, kā arī dolomīta šķembu un smilšu ieguve no uzņēmumam piederošiem karjeriem. Viens no uzņēmuma darbības virzieniem ir arī akmens apstrāde. SIA VIA rīcībā ir modernas vācu, zviedru un itāļu CNC akmens apstrādes tehnoloģijas, kas ļauj veikt vissarežģītāko konfigurāciju akmens darbus perfektā kvalitātē. Uzņēmuma darbinieki regulāri pilnveido savas zināšanas, piedalās starptautiskās dizaina un mēbeļu izstādēs, seko līdzi inovatīviem risinājumiem un jaunumiem akmens pasaulē un ne tikai. SIA VIA komanda palīdzēs ne vien izvēlēties atbilstošāko materiālus, bet arī konsultēs par iespējamajiem un labākajiem tehniskajiem risinājumiem. Uzņēmums strādā visā Latvijas teritorijā, nodrošinot akmens apstrādes pakalpojumus gan privātmājām, gan publiskām telpām.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistu?

Mājaslapas izstrādes procesā viss bija kārtībā. Īpaši vēlos izcelt Latvijas Tālruņa Pārdošanas direktoru Juri Habermani – bija ļoti patīkami ar viņu sadarboties. Tieši pateicoties viņam, izvēlējāmies izmantot šo pakalpojumu un esam ļoti apmierināti.

Kā vērtējat pakalpojuma rezultātus – kā mājaslapa strādā?

Mājaslapas dizains patīk, un mājaslapa darbojas labi.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapas izstrādes un uzturēšanas pakalpojuma nepieciešamību?

Kā gan mūsdienās var bez mājaslapas? Tā gluži vienkārši ir nepieciešama, jo tieši ar mājaslapas palīdzību uzņēmums var vislabāk pastāstīt par sevi un to, ko tas piedāvā.

 

SIA VIA

Izmantotie risinājumi

Mājaslapas izstrāde un uzturēšana

bottom of page