top of page

Sproģa J. ārsta prakse vēnu ķirurģijā

Uz jautājumiem atbildēja ķirurgs Juris Sproģis.

Biznesa apraksts

Sproģa J. ārsta prakses vēnu ķirurģijā galvenie darbības virzieni ir konsultāciju sniegšana par dažādām ķirurģiskajām slimībām, ambulatorā un plānveida ķirurģija. Tāpat pacientiem tiek nodrošinātas vēnu, trūču, plaukstas un ortopēdiskās operācijas. Sproģa J. ārsta praksē pacientus pieņem sertificēti ārsti-ķirurgi Dr. Juris Sproģis Dr. Liāna Miķelsone. Ķirurģiskajās operācijās galvenais uzsvars tiek likts uz vēnu operācijām ar krioterapijas jeb „franču saldēšanas metodes” palīdzību, kuru veikšanā ārsti uzkrājuši jau vairāk nekā 18 gadu pieredzi. Gada griezumā ārstu praksē tiek nodrošinātas vairāk nekā 200 vēnu ķirurģiskās operācijas. J. Sproģa un L. Miķelsones ārstu praksē pacientiem tiek sniegta palīdzība gan akūtu, gan hronisku ķirurģisku slimību ārstēšanā, tādu kā hroniskas kāju asinsvadu slimības, trofiskas čūlas, hemoroidālās slimības, dažādu veida ādas un zemādas mīksto audu veidojumi, sastiepumi, samežģījumi, lūzumi u. c. Tāpat ārsti ir specializējušies dzimumzīmju noņemšanas operācijās, kas ļauj pacientam izvairīties no iespējama ādas vēža.

Kāds bija Facebook satura izstrādes process?

Šad tad apskatoties Facebook lapu, redzu, ka publikācijas tajā tiek veiktas regulāri, un ar to saturu viss ir kārtībā. Tādēļ ar sadarbību esmu apmierināts.

Kā esat apmierināti ar rezultātiem?

Esmu pamanījis, ka Facebook lapā aktivitāte ir lielāka, audzis ir arī prakses mājaslapas apmeklējumu skaits. Tā kā man ikdienā nav daudz laika sociālajiem tīkliem, tad ir ērti, ka par aktivitāti Facebook lapā parūpējas speciālists.

Kā vērtējat SIA „Latvijas Tālrunis” klientu apkalpošanas servisa darbu?

Klientu apkalpošanas serviss uz jebkuriem jautājumiem sniedz ātru atbildi un risinājumu – jau tajā pašā dienā. Arī saistībā ar valstī pastāvošo ārkārtējo situāciju Covid-19 dēļ „Latvijas Tālrunis” klientu serviss izrādīja pretimnākošu attieksmi.

Sproģa J. ārsta prakse vēnu ķirurģijā

Izmantotie risinājumi

Facebook satura veidošana

bottom of page