top of page

Latvijas Tālruņa biznesa profilu tīkls

Latvijas Tālruņa biznesa profilu tīkls sniedz iespēju izvietot informāciju par uzņēmumu vienlaikus 6 spēcīgās platformās ar atšķirīgu auditoriju – portālos, kas ir savas nišas līderi –, tādējādi ļaujot ik mēnesi sasniegt vairāk nekā 500 tūkstošus interneta lietotāju. 1 klikšķis – 6 reizes vairāk iespēju! Tavi potenciālie klienti ir visur – tagad tur vari būt arī tu!

lt-sazinieties-ar-mums-1-mob-v1.png
loc-logo.png

Biznesa profili LT mediju tīklā

Digitālās vides nozīme uzņēmējdarbībā strauji pieaug: internetam mūsdienās ir būtiska loma uzņēmumu, īpaši mazo un vidējo, atpazīstamības un uzticamības veicināšanā, tāpēc parūpēties par maksimālu uzņēmuma klātesamību un vienkāršu atrodamību internetā ir ārkārtīgi svarīgi biznesa izaugsmei un stabilitātei.

​​

Pa pakapojumu

Ko Tu iegūsi?

LT biznesa profilu tīkla ietvaros tava uzņēmuma biznesa profils būs atrodams 6 dažādās platformās:

 • biznesa uzziņu portālā ZL.lv – populārākajā uzņēmumu meklēšanas portālā Latvijā, kas ir līderis ekonomiski aktīvo meklētāju vidū. Šis portāls ir īpaši noderīgs, lai atrastu komerciāla rakstura informāciju, turklāt pilns uzņēmuma profils ar unikālu saturu darbojas kā pilnvērtīga mājaslapa;
   

 • ​pilsētu informācijas tīklā Pilseta24.lv, kas sniedz ziņas par aktuālāko reģionos, ietverot 31 lielāko Latvijas pilsētu. Tā ir teicama iespēja gan pastāstīt par savu biznesu, gan atrast informāciju par uzņēmumiem konkrētajā reģionā, uzzināt jaunāko par notikumiem savā novadā, apskatīt pilsētas karti un tūrisma objektus;
   

 • ​Latvijas lielākajā veselības portālā Medicine.lv – medicīnas nozares vadošajā interneta medijā. Medicine.lv atspoguļo aktuālo medicīnas, farmācijas, rehabilitācijas, veselīga dzīvesveida un skaistumkopšanas jomā, kā arī ietver apjomīgu datubāzi ar Latvijas medicīnas nozares uzņēmumiem, organizācijām un iestādēm;

lt-loc-1-ko-tu-iegusi-v1.png
 • vadošajos būvniecības nozares medijos:
   

○ Abc.lv – būvniecības portāls un nozares vadošais interneta medijs, kas atspoguļo aktuālo arhitektūrā un celtniecībā, kā arī sniedz dažādus praktiskus padomus. ABC.LV publicēta plaša datubāze, kur vienkopus atrodami Latvijas būvniecības nozares uzņēmumi un sertificētie speciālisti,

○ Building.lv – Latvijas būvniecības portāls, kas būs noderīgs visiem, kas interesējas par būvniecības nozari un apakšnozarēm. Building.lv atrodama aktuālā informācija par dažādām būvniecības apakšnozarēm, kā arī pieejams Latvijā lielākais nozares forums, kurā ik dienu aktīvi norit gan būvniecības entuziastu, gan profesionāļu diskusijas;

 • kā arī eksporta nozares portālā BalticExport.com, kur pieejama plaša datubāze ar Baltijas eksportējošajiem uzņēmumiem, kā arī uzņēmējdarbību atbalstošajām organizācijām un sadarbības partneriem visā pasaulē.

Ieguvumi

Meklējot preces un pakalpojumus, kā arī lūkojoties pēc potenciālajiem sadarbības partneriem, cilvēki regulāri izmanto Google vai citas meklētājprogrammas un dažādas uzticamas tiešsaistes biznesa datubāzes un uzziņu portālus. Tieši tādēļ, lai digitālajā laikmetā saglabātu savas uzņēmējdarbības konkurētspēju, ir būtiski, lai arī tavs uzņēmums būtu atrodams interneta vietnēs, kurām cilvēki uzticas un kur regulāri meklē informāciju un – jo sevišķi – vietējās platformās. Turklāt, izvietojot informāciju par uzņēmumu interneta vietnēs ar kvalitatīvu un aktuālu saturu, tev būs iespēja stiprināt sava uzņēmuma pozīcijas Google meklētājā un līdz ar to – tapt labāk pamanītam un sadzirdētam tavu potenciālo klientu un biznesa partneru vidū.

Latvijas Tālruņa biznesa profilu tīkls sniedz iespēju izvietot informāciju par uzņēmumu vienlaikus 6 spēcīgās platformās ar atšķirīgu auditoriju – portālos, kas ir savas nišas līderi –, tādējādi ļaujot ik mēnesi sasniegt vairāk nekā 500 tūkstošus interneta lietotāju.

1 klikšķis – 6 reizes vairāk iespēju! Tavi potenciālie klienti ir visur – tagad tur vari būt arī tu!

Kādas priekšrocības biznesa profilu tīkls nodrošinās tavam uzņēmumam?

Tavu uzņēmumu būs iespējams atrast platformās, kur informāciju par precēm un pakalpojumiem ik mēnesi meklē vairāk nekā 500 tūkstoši interneta lietotāju. Jo vairāk cilvēku uzzinās par tavu biznesu, jo lielāka iespējamība, ka starp viņiem būs arī tavi potenciālie klienti.

LT biznesa profilu tīkls būtiski uzlabos tavas mājaslapas SEO, jo populāri un uzticami nozaru portāli veido kvalitatīvas un autoritatīvas atpakaļsaites uz mājaslapu. 

Paaugstināsies uzticamība tavam uzņēmumam – nozaru mediji un portāli tiek uzskatīti par drošu avotu augsti novērtētu un uzticamu uzņēmumu meklēšanai.

Stiprini reputāciju, piesaisti klientus un palielini sava uzņēmuma atrodamību jau šodien!

Portālu tīkla statistika

Vēlies uzzināt vairāk?

LT Biznesa profilu tīkla plāni

loc-logo.png

Basic

Pamata biznesa profils 6 dažādos portālos.

lt-loc-1-maksas-plani-v4-basic-v1.png
loc-logo.png

Business

Pamata biznesa profils 6 dažādos portālos + iespēja papildināt profilu ar dažādiem grafiskiem elementiem – foto, video un dokumentiem, kas piesaistīs tam papildu auditoriju un paaugstinās atrodamību meklējumos.

lt-loc-1-maksas-plani-v4-business-v1.png
Pietektis konsultāciji
loc-logo.png

Partner

Pamata biznesa profils 6 dažādos portālos + iespēja papildināt profilu ar dažādiem grafiskiem elementiem – foto, video un dokumentiem, kas piesaistīs tam papildu auditoriju un paaugstinās atrodamību meklējumos + regulārs speciālista darbs vēl labākiem rezultātiem + iespēja papildus iegādāties virkni dažādu mārketinga rīku, kas ļaus efektīvi sasniegt biznesa mērķus un uzlabot uzņēmuma atrodamību.

lt-loc-1-maksas-plani-v4-partner-v1.png
bottom of page