top of page

Mājaslapu izstrāde un uzturēšana no A līdz Z

Mēs piedāvājam pilna servisa mājaslapu izstrādi un uzturēšanu maziem un vidējiem uzņēmumiem. No satura līdz tehniskajam risinājumam. Īsi termiņi, pieejamas cenas, kvalitatīvs izpildījums, fokusējoties uz jūsu biznesam svarīgāko. Mūsu 1000 klientu lielais loks runā pats par sevi!

24-hours.png

Ātra izveide,

24/7 uzturēšanas serviss

web.png

1000+ aktīvi mājaslapu klienti
6 gadu laikā

small.png

Ideāls risinājums

nelieliem uzņēmumiem

Īsumā par mājaslapu kā tādu

web-kadas-funkcijas-pilda-majaslapa-v1.png

Kādas funkcijas pilda mājaslapa?

Mājaslapa ir vispusīgākā uzņēmuma vēstniecība internetā. Tā var pildīt vairākas funkcijas – tēla veidošanas, informācijas izvietošanas (pakalpojumu, preču, uzņēmuma apraksti), transakciju (norēķini, pasūtīšana, rezervācijas), klientu piesaistes (optimizējot meklētājprogrammām), kā arī citas.

Visbiežāk mājaslapa tiek izmantota īsu pakalpojumu aprakstu un kontaktinformācijas izvietošanai, bet mājaslapa var būt vēl daudz kas vairāk!

web-kapec-majaslapa-nepieciesama-v1.png

Kādēļ Jūsu uzņēmumam ir nepieciešama mājaslapa?

Laika gaitā ir pierādījies, ka mājaslapa savu unikālo priekšrocību dēļ ir stabils digitālā mārketinga aktivitāšu centrs. Galvenokārt jau neatkarības dēļ – savā mājaslapā saturu, dizainu un funkcionalitāti nosakāt jūs atbilstoši sava biznesa specifiskajām vajadzībām.

Ir izplatīta prakse apmeklētājus no ārējiem piesaistes avotiem (reklāmas kampaņām, sociālajiem tīkliem) mērķa darbības veikšanai pārvirzīt tieši uz mājaslapu. Tāpēc, uzsākot mārketinga aktivitātes, mājaslapas izveide ir ļoti ieteicama, turklāt izveides process ir daudz ātrāks un pieejamāks nekā agrāk.

web-kada-ir-laba-majaslapa-v1.png

Kādi kritēriji raksturo labu mājaslapu?

Laba mājaslapa ir informatīvi pilnīga un aktuāla, saprotami strukturēta, vizuāli pievilcīga un pastiprina vēlmi iegādāties. Ja agrāk mājaslapas kvalitāte tika vērtēta pēc vizuālā un kreatīvā aspekta, tad jau vairākus gadus tieši mājaslapas atrodamība meklētājos, lietotāja pieredzes (UX) kvalitāte un konvertēšanas spēja tiek uzskatīti par galvenajiem labas mājaslapas kritērijiem. Īsāk sakot, no mākslinieciski orientētas izpausmes, mājaslapa ir kļuvusi par ļoti skaidri definētu mārketinga ieroci!

Un atcerieties, ka mājaslapai vajag būt arī viegli uzturamai, lai raiti pielāgotos biznesa ikdienai!

Iespējs

Ko mēs piedāvājam?

Uzturēšanas serviss – mājaslapa vienmēr aktuāla!

Izveidojām mājaslapu, un tagad tā ir jūsu "problēma"? Nekādā gadījumā! Mēs vienmēr esam piedāvājuši un piedāvāsim nepārtrauktu, sasniedzamu uzturēšanas servisu – satura maiņu, labošanu, uzlabošanu, lai Jūsu mājaslapa vienmēr būtu aktuāla!

web-icon-uzturesana-v4.png
web-icon-atri-v2.png

Mēs zinām - mājaslapas izstrādes laiks ir būtisks

Ja jums mājaslapa ir nepieciešama ātri, un tā ir vairumā gadījumu, tad esam uz viena viļņa! Strādājot ar lielu apjomu, esam izveidojuši procesu, kurā ātri nosakām būtisko un, izmantojot speciālas sistēmas, mājaslapu varam publicēt pat pāris dienu laikā. Jūsu projektam tiks norīkots speciālists, kurš vislabāk atbilst darba uzdevumam un biznesa specifikai.

web-icon-pilns-serviss-v2.png

Izveide no A līdz Z – izdomāsim struktūru, ievietosim saturu, izstrādāsim dizainu

Jūs nezināt, kādai mājaslapai ir jābūt? Tas ir pilnīgi saprotami! Mēs noskaidrosim jūsu biznesa mērķus un, atbilstoši izvēlētajam plānam, izveidosim mājaslapu no idejas līdz tehniskajam risinājumam. Tomēr ļoti novērtēsim satura sagatavošanu un iesaisti arī no Jūsu puses.

Individuāls dizains

web-icon-dizains-v2.png

Mēs fokusējamies uz to, vai konkrētais dizains un tehniskais risinājums varēs potenciāli sasniegt jūsu biznesa mērķi, un atbilstoši tam mēs vai nu individualizējam vai standartizējam izveidojamo mājaslapu. Mēs mākam veidot vizuāli pievilcīgas lapas, kā arī pielāgoties specifiskām vizuālajām prasībām!

web-icon-kvalitate-v2.png

Kvalitātes kontrole

Visām mūsu mājaslapām pirms publicēšanas, kā arī uzturēšanas laikā tiek veikta kvalitātes pārbaude, kurā ietilpst vairāk nekā 50 kritēriju, piemēram, ātrdarbība, draudzīgums lietotājiem un meklētājprogrammām (SEO), vizuālie defekti, teksta kvalitāte un citi.

web-icon-cena-v2.png

Izdevīgs abonēšanas cenu modelis

Vairs nekādu milzīgu izmaksu un mokošu lēmumu! Noslēdzot abonēšanas līgumu, ātri izveidosim mājaslapu un par nelielu ikmēneša maksu mainīsim vai papildināsim to pēc nepieciešamības. Visos cenu plānos iekļautās iespējas praktiski ir vienādas un atšķiras tikai lapu jeb atvērumu skaits.

web-icon-mobile-v2.png

Mobilajām ierīcēm pielāgots dizains

Visām mūsu izstrādātājām mājaslapām dizains tiek veidots tā, lai viena un tā pati mājaslapa būtu vienlīdz ērti lietojama kā uz datora un planšetes, tā arī viedtālruņa. Atkarībā no nozares apmeklējums no mobilajām ierīcēm var būt atšķirīgs, taču vidēji tas ir 50% un turpina pieaugt!

web-icon-tehnologijas-v2.png

Vienmēr aktuālākās tehnoloģijas

Mājaslapas izstrādei izmantotās platformas tiek uzturētas centralizēti, un uz tām jau darbojas milijoniem citu mājaslapu visā pasaulē. Tādējādi visas jaunās iespējas un platformas tehnoloģijas ir pieejams arī jūsu mājaslapā, tiklīdz tās tiek ieviestas. Piemēram, jauni moduļi, ātradarbība, drošība u.c.

web-icon-seo-v2.png

Pielāgota meklētājprogrammām

Veidojot mājaslapu, mēs veicam t.s. iekšējo SEO, kas nozīmē, ka mājaslapas struktūra, virsraksti, attēlu nosaukumi u.c. tiek veidoti tā, lai jūsu mājaslapu varētu atrast pēc nosaukuma un zemas konkurences apstākļos arī pēc pakalpojuma nosaukuma. Padziļinātai optimizācijai tomēr iesakām specializētu pakalpojumu.

web-icon-iespejas-v2.png

Daudz dažādu iespēju un funkciju

Mūsu izmantotās mājaslapu sistēmas piedāvā dažādas satura noformēšanas un tehnoloģiskas iespējas – galerijas, teksti, attēli, dokumentu pievienošana embed kodi, blogs, veikals, uzpeldošie logi, daudzvalodu atbalsts un citas funkcijas, kas nepieciešamas labai mājaslapai.

web-icon-analitika-v2.png

Mājaslapas analītika

Mēs mērām mājaslapas veiktspēju un katru mēnesi informējam jūs par rezulātiem. Tādējādi ir iespējams saprast, kā mājaslapa strādā un ko nepieciešams mainīt. Rezultātu mērīšanā izmantojam industrijā pazīstamus rīkus kā, piemēram, Google Analytics, Google Search Console u.c.

Mūsu speciālisti

spciālisti
musu-specialisti-eva-l-v1.png

Eva

150+ mājaslapas 4 gados
LV, RU, EN

267718601_4751619268214816_5703936358880506474_n.jpg

Elīna

180+ mājaslapas 6 gados
Foto uzņemšana un apstrāde,
logo izveide
LV, RU, EN

Avatar 104

Kristīne

200+ mājaslapas 5 gados
LV, RU, EN

Andra_Mazure.jpg

Andra

50+ mājaslapas 3 gados
Mājaslapu servisā 3 gadus

LV, RU, EN

Avatar 104

Jekaterina

Mājaslapu servisā 2 gadus
LV, RU, EN

musu-specialisti-svetlana-s-v2.png

Svetlana

100+ mājaslapas 3 gados
Mājaslapu servisā 3 gadus
LV, RU, EN

kas ietilpst

Kas ietilpst pakalpojumā? 

bottom of page