top of page

Medicine.lv portāls

Latvijas veselības portāls Medicine.lv ir medicīnas nozares vadošais interneta medijs, kas atspoguļo aktuālo medicīnas, farmācijas, rehabilitācijas un skaistumkopšanas jomā, kā arī sniedz noderīgu informāciju tiem, kam rūp sava veselība un veselīgs dzīvesveids.

Veids

Vadošais veselības portāls Latvijā.

Apmeklētāja profils

15 līdz 55 gadi (un vairāk). Meklē nozares informāciju un pakalpojumus

Reklāmas veidi

Profils, reitingi, reklāmas baneri, SEO.

Saite uz mediju:

https://medicine.lv/

Medicine.lv portāls

Portālā apkopotas nozares aktualitātes – ziņas, jaunumi un reportāžas, piedāvāta daudzpusīga informācija par dažādām saslimšanām un to ārstēšanas iespējām, kā arī sniegti ieteikumi un padomi, kā parūpēties par savu un līdzcilvēku veselību ikdienā.


  • Medicine.lv sadaļā “Jautājumi un atbildes” ikviens portāla lasītājs var uzdot jautājumu speciālistam, saņemot atbildi no attiecīgās jomas eksperta.
     

  • Portāla sadaļā “Grūtniecība” atrodama noderīgi raksti topošajām māmiņām, kā arī Grūtniecības kalendārs, kas sniedz iespēju sekot līdzi savai pašsajūtai un mazuļa attīstībai katrā grūtniecības nedēļā.
     

  • Medicine.lv ir vienīgais Latvijas interneta medijs, kur elektroniskā veidā pieejama “Populārā medicīnas enciklopēdija” – plašai auditorijai paredzēts izdevums par medicīnas, higiēnas un veselības aizsardzības jautājumiem.
     

  • Medicine.lv publicēta plaša datubāze, kur vienkopus atrodami Latvijas medicīnas, farmācijas un rehabilitācijas uzņēmumi un to kontaktinformācija.

LT2020_4.png
LT2020_6.png

Medicine.lv drukātie izdevumi

“Profesionālā veselības gadagrāmata” – ikgadējs izdevums medicīnas un veselības nozares speciālistiem. Šeit publicēts nozares notikumu kalendārs un analītiski raksti par jomas aktualitātēm, kā arī apkopota informācija par veselības jomas pakalpojumu sniedzējiem.

“Veselības rokasgrāmata” – ikgadējs izdevums privātpersonām, kur sniegta informācija par medicīnas nozares pakalpojumu sniedzējiem, kā arī publicēti vērtīgi padomi par to, kas jāņem vērā, rūpējoties par savu veselību ikdienā. Izdevuma saturs tiek veidots sadarbībā ar nozares vadošajiem speciālistiem – valsts iestādēm, organizācijām un Medicine.lv sadarbības partneriem.

bottom of page