ABC.LV

Būvniecības portāls ABC.LV ir nozares vadošais interneta medijs, kas atspoguļo aktuālo arhitektūrā un celtniecībā, kā arī sniedz padomus ikvienam, kurš vēlas labiekārtot apkārtējo vidi un savu īpašumu.

Veids
Vadošais būvniecības portāls Latvijā.

Apmeklētāja profils
15 līdz 55 gadi (un vairāk). Meklē nozares informāciju un pakalpojumus.

Reklāmas veidi
Profils, reitingi, reklāmas baneri, SEO.

Saite uz mediju
https://abc.lv/

ABC.LV

ABC.LV atrodama noderīga informācija gan nozares profesionāļiem, gan tiem, kuri plāno veikt celtniecības un remonta darbus pašu spēkiem, labiekārtot māju un dārzu, kā arī iepazīties ar jaunākajiem risinājumiem būvniecībā.

ABC.LV portāls

Portālā apkopotas nozares aktualitātes – ziņas, jaunumi un reportāžas, vērtīgi ieteikumi celtniecības un remonta darbiem, dārza un mājas labiekārtošanai un interjera pilnveidei.

ABC.LV sadaļā “Atbild eksperti” ikviens portāla lasītājs var uzdot jautājumu speciālistam, saņemot atbildi no attiecīgās jomas eksperta.

Portāla sadaļā “Būvizmaksas” apkopotas dažādu būvniecības un remonta darbu vidējās izmaksas Latvijā un nosauktas aptuvenās nepieciešamo būvmateriālu cenas.

Abc.lv atrodams sertificēto speciālistu un uzņēmumu saraksts dažādu būvniecības un remonta pakalpojumu un darbu veikšanai.

ABC.LV publicēta plaša datubāze, kur vienkopus atrodami Latvijas būvniecības nozares uzņēmumi.

ABC.LV drukātie izdevumi

“Profesionālā gadagrāmata” – ikgadējs izdevums būvniecības nozares speciālistiem. Šeit publicēts nozares apskats, apkopoti dati par būvniecības uzņēmumiem, nozares pakalpojumu sniedzējiem, būvdarbu izmaksām, kā arī sertificētajiem speciālistiem. 

“Praktiskie padomi” – izdevums privātpersonām, kur sniegta informācija par būvniecības uzņēmumiem un pakalpojumu sniedzējiem, kā arī publicēti vērtīgi ieteikumi būvniecības un remonta darbu veikšanai pašu spēkiem. “Praktiskie padomi” tiek izdoti divas reizes gadā – pavasara/vasaras un rudens/ziemas sezonai.

Atsauksmes

2019.02.28

Vēlamies izteikt savu pateicību portālam abc.lv par jūsu darbu. Mēs novērtējam to, ka šeit ir iespējams vienkopus atrast gan visas aktualitātes būvniecības jomā, gan visu nepieciešamo informāciju par likumiem un normatīvajiem aktiem, kas stājas spēkā. Ir ļoti ērti, ka visu informāciju, kas vajadzīga ikdienā, var saņemt vienā interneta vietnē.