BalticExport.com

Eksportētāju portālā BalticExport.com pieejama plaša datubāze ar Baltijas eksportējošajiem uzņēmumiem, kā arī uzņēmējdarbību atbalstošajām organizācijām un sadarbības partneriem visā pasaulē. Portāls pieejams angļu, krievu un latviešu valodā.

Veids
Vadošais eksportētāju portāls Latvijā.

Apmeklētāja profils
Ekonomiski aktīvs iedzīvotājs.

Reklāmas veidi
Profils, reitingi, reklāmas baneri, SEO.

Saite uz mediju
http://balticexport.lv

BalticExport.com portāls

BalticExport.com pieejama apjomīga datubāze, kur vienkopus atrodami dažādu nozaru Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Kaļiņingradas uzņēmumi.

Portālā apkopota informācija par dažādu sfēru uzņēmējdarbības atbalsta organizācijām Baltijā un Kaļiņingradā, kā arī sadarbības partneriem visās pasaules valstīs.

BalticExport.com pieejams starptautisko izstāžu saraksts, kas ļauj ērti iegūt informāciju par aktuālajiem noteiktas sfēras notikumiem visā pasaulē.

BalticExport.com atrodami analītiski nozaru apskati, kas ļauj iegūt detalizētu informāciju par Baltijas uzņēmējdarbības nozarēm, biznesa vidi, nodokļu sistēmu, darba tirgu, kultūru un ekonomiku.

Balticexport.com drukātie izdevumi

“Baltic Business Directory” un “Балтийский Бизнес Каталог” – ikgadējs izdevums angļu un krievu valodā, kur atrodama informācija par Baltijas eksportējošajiem uzņēmumiem, kā arī analītisks nozaru apskats par Latviju, Lietuvu un Igauniju. Katalogs tāpat pieejams arī USB formātā.