Īsi par mums

SIA “Latvijas Tālrunis” ir dibināts 1991. gadā un var lepoties ar iespaidīgu deviņus tūkstošus lielu aktīvo klientu loku, kā arī tādiem zīmoliem kā ZL.LV, Firmas.lv, Medicine.lv, ABC.LV, Pilseta24.lv un citiem. 

Sekojot tirgus tendencēm, uzņēmums pēdējo piecu gadu laikā ir veiksmīgi transformējis savu darbību no uzziņu jeb yellow page biznesa uz digitālo mārketinga pakalpojumu sniegšanu maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Darbs interneta mārketinga kompānijā mūsdienās nav tikai darbs pie datora. Mūsu uzdevums ir strādāt kopā ar klientiem, izprast biznesa uzdevumus, sakārtot un izveidot saturu, kuru sekmīgi virzīt interneta vidē ar mūsdienīgu tehnoloģiju palīdzību. Pats process ir radošs un interesants!

9 iemesli, kāpēc pievienoties mūsu komandai

1. Iespēja būt pašam

Pie mums strādā tikai cilvēki, kuriem savs darbs patīk – rezultātu var sasniegt, pielietojot pārbaudītas metodes, kolēģu pieredzi un veidojot savu darba stilu. 

Katrs zina savu atbildību un plāno savu ikdienu, negaidot norādījumus no augšas. Nav nepieciešams būt birojā katru rītu plkst. 9.00, ja esi izplānojis tikšanās ar klientiem un radošo darbu pēc sava ritma.

3. Tavs darbs palīdzēs simtiem uzņēmumu

Darbs nav tikai darbs – ļoti svarīgi ir apzināties, kāds ieguvums klientiem ir no tā, ko mēs darām. Lielāko daļu mūsu klientu veido nelieli uzņēmumi, kuriem neatmaksājas pastāvīgi nodarbināt interneta mārketinga speciālistus, tomēr tirgus prasa visaugstāko līmeni.

Mūsu uzdevums ir uzņemties rūpes par klientu interneta mārketinga pasākumiem, piesaistot augsta līmeņa tehnoloģijas un speciālistus, iedziļinoties katra klienta biznesa mērķos un specifikā, reizē paliekot efektīviem izmaksu ziņā. Kamēr mēs rūpējamies par mārketingu, klients var koncentrēties uz savu pamatbiznesu.

5. Intensīva mācīšanās un personiskā izaugsme

Ar ko atšķiras informācija no zināšanām? Informācijas mūsdienās ne tikai pietiek – tās ir par daudz. Kā ir ar reālām un praktiskām zināšanām, to efektīvu pielietošanu?

Mūsu uzņēmumā Tu iegūsi iespēju daudzas lietas iemācīties un uzreiz pielietot praksē – jaunas tehnoloģijas, komunikācijas un pārdošanas prasmes, mārketinga idejas un sistēmas. Apmācības, treniņi, semināri, lomu spēles.

7. Viegli iesākt darbu pie mums – izvēles process

Mūsu kandidāti apbrīno veidu, kādā mēs uzsākam sadarbību – stīvu interviju vietā ir iespēja satikties ar citiem kolēģiem un vadību, izmēģināt savas spējas reālos uzdevumos, kuri maksimāli pietuvināti darba ikdienai, ļaujot sajust un saprast, vai attiecīgais darbs ir piemērots. Mums nav žēl laika iepazīt vienam otru, ja gribam, lai karjera ir veiksmīga.

Savukārt apmācību un sagatavošanas programma ir ļoti intensīva un ilgst 4 līdz 8 nedēļas – cenšamies pielietot mūsdienīgas metodes, lai pēc iespējas paātrinātu gan informācijas apgūšanu, gan nepieciešamo iemaņu izveidošanu un izmantošanu reālajā darba vidē.

9. Sadarbības forma – partneris

Sadarbība kā partneriem ir vērtība, kas veido nevis padotā un darba devēja attiecības, bet gan motivētu partnerattiecību modeli. No Rietumeiropas esam pārņēmuši šo sadarbības formas pieredzi, kas jau veiksmīgi darbojas pie mums kopš 2003. gada.

Mēs veidojam cilvēkus, kuri atrodas līdzvērtīgā pozīcijā ar jebkuru uzņēmēju, pastāvīgi ceļ savu vērtību un attīsta savu ienākumu līmeni, paši plāno un nosaka savu darba ikdienu. Pateicoties partnerības ideoloģijai, mēs augam līdzi biznesa domāšanai un vēl labāk izprotam mūsu klientu vajadzības.

Vakances

Pievienots: 26.11.2019.  |  Pieteikšanās līdz: 26.01.2020.

Piesaki savu kandidatūru, izmantojot Pieteikšanās formu (skat. zemāk), ja šobrīd nav tevi interesējošas vakances!

Pieteikšanās forma

Ja domā, ka atbilsti kādam no šiem kritērijiem, tad ļoti iespējams, ka varam strādāt kopā:

  • Ja tev ir izpratne vai interese par digitālā mārketinga risinājumiem (SEO, Google Ads, Google My Business, Facebook reklāmas, sociālie mediji, mājaslapu izveide, e-komercija);
  • Ja tu nebaidies no izaicinājumiem un spēj iedomāties savu dienu aktīvajā pārdošanā un komunikācijā ar klientiem, ja vari piemeklēt atbilstošu digitālā mārketinga risinājumu ikvienam un tev patīk pastāvīgi apgūt ko jaunu;
  • Ja tev patīk organizēt ikdienu un darba procesus, sniegt palīdzīgu roku kolēģiem un klientiem, ja jūties kā zivs ūdenī, runājot pa tālruni, un proti rast risinājumu situācijās, kad citiem nolaižas rokas.