Digitālais mārketings jau tagad spēlē nozīmīgu lomu mūsdienu pasaulē, bet iedomājies, cik vērtīgs tas būs nākotnē! Darbs šajā jomā neapšaubāmi pavērs jaunus apvāršņus Tev un Tavām iespējām, izaicinot sevi un tiecoties uz izaugsmi un panākumiem!

“Latvijas Tālrunis” ir lielākais digitālā mārketinga uzņēmums Latvijā, kas aptver visu mārketinga spektru – sākot ar profilu tīklu mūsu vērtīgajos medijos, līdz pat mājaslapu izstrādei un uzturēšanai, kā arī visiem augstā ranga digitālā mārketinga pakalpojumiem – sociālo mediju saturu, reklāmām un SEO.

Uzņēmums sevi tirgū ir pierādījis kā konkurētspējīgu un stabilu jau 29 gadu garumā, apkalpojot vairākus tūkstošus klientu no dažādām jomām un palīdzot viņiem pakāpties arvien augstāk.

Karjeras iespējas mūsu uzņēmumā ir daudzveidīgas – vieta atradīsies ikvienam. Kāpēc gan Tev neizaicināt arī sevi?

5 iemesli, kāpēc pievienoties mūsu komandai

Iespēja pilnveidot sevi, veidojot savu karjeru

Digitālais mārketings mainās ik dienu, tāpēc darbs šajā jomā nenoliedzami ir izaicinājumu pilns. Taču izaicinājumi ir tie, kas mums ļauj augt kā personībām.

Stabils uzņēmums ar starptautisku pieredzi un skatu uz nākotni

Latvijas mērogā esam savas jomas līderi ar lielāko biznesa klientu skaitu. Tas ļauj mūsu kompetentajiem speciālistiem uzturēt nemainīgi augstu biznesa klientu skaitu. Mūsu partneri Vācijā pielieto pašus mūsdienīgākos mārketinga instrumentus un metodes, kas palīdz mums būt soli priekšā tirgus attīstībai Latvijā.

Iespēja būt sev pašam

Mēs zinām, ka rezultātu var sasniegt, darot tikai tādu darbu, kas patiesi patīk. Tev būs iespēja darboties, izmantojot jau pārbaudītas metodes, kolēģu pieredzi, kā arī veidojot savu darba stilu.

Brīnišķīgi un enerģiski kolēģi

Nav šaubu, ka mums ir atsaucīgākie un zinošākie kolēģi, kas ir gatavi sniegt palīdzīgu roku ikvienā situācijā. Vienoto komandas garu var izjust gan darbojoties komandā, gan individuāli. “Latvijas Tālruņa” cilvēki ir tādi, kas uzmundrinās visdrūmākajās dienās, palīdzēs atrisināt ikvienu rūpi, kā arī paskubinās, ja darbi neies tik raiti uz priekšu!

Intensīva mācīšanās un personiskā izaugsme

Lai būtu soli priekšā citiem mārketinga jomas speciālistiem, nemitīgi nākas pilnveidot savas zināšanas un iemaņas. Mūsu uzņēmumā regulāri tiek organizētas apmācības.

Ieskaties mūsu ikdienā!

Patiess prieks strādāt "Latvijas Tālrunī", jo šeit ir saliedēta un draudzīga atmosfēra

Neieslīgt rutīnā palīdz forši un jauki kolēģi, kas atbalsta katru dienu

Pieteikšanās forma

Ja domā, ka atbilsti kādam no šiem kritērijiem, tad ļoti iespējams, ka varam strādāt kopā:

  • Ja tev ir izpratne vai interese par digitālā mārketinga risinājumiem (SEO, Google Ads, Google My Business, Facebook reklāmas, sociālie mediji, mājaslapu izveide, e-komercija);
  • Ja tu nebaidies no izaicinājumiem un spēj iedomāties savu dienu aktīvajā pārdošanā un komunikācijā ar klientiem, ja vari piemeklēt atbilstošu digitālā mārketinga risinājumu ikvienam un tev patīk pastāvīgi apgūt ko jaunu;
  • Ja tev patīk organizēt ikdienu un darba procesus, sniegt palīdzīgu roku kolēģiem un klientiem, ja jūties kā zivs ūdenī, runājot pa tālruni, un proti rast risinājumu situācijās, kad citiem nolaižas rokas.