top of page

Pilseta24.lv – pilsētu portālu tīkls

Pilseta24.lv ir 31 reģionālā portāla tīkls, kas informē iedzīvotājus par aktualitātēm reģionos un iepazīstina ar tūristu vidū iecienītām apskates vietām, kā arī stāsta par Latvijas tradīcijām, paražām, svētkiem un kultūru. Tāpat Pilseta24.lv ir vērtīga platforma uzņēmējiem, lai pastāstītu par sava uzņēmuma darbību, produktiem un pakalpojumiem pilsētu un reģionu iedzīvotājiem.

Veids

Reģionālo portālu tīkls

Apmeklētāja profils 18 līdz 65 gadi (un vairāk). Meklē aktualitātes Latvijas reģionos, informāciju par  Latvijas uzņēmumiem, precēm un pakalpojumiem, kā arī tūrisma informāciju. 

Sasniedzamība
Visā Latvijas teritorijā

Reklāmas veidi

Uzņēmuma profils, reitingi, reklāmas baneri, SEO raksti, reklāmraksti

Saite uz mediju: 

https://pilseta24.lv/

Pilseta24.lv – Latvijas reģionu aktualitātes un biznesa uzziņas 

Portāls Pilseta24.lv aptver 31 Latvijas pilsētu, informējot iedzīvotājus par aktuālākajiem notikumiem reģionos un sniedzot iespēju atrast interesējošos uzņēmumus, produktus un pakalpojumus, organizācijas un iestādes, kā arī apskates vietas savā un tuvākajās pilsētās. 

risinajumi-pilseta24lv-1-v1 (1).jpg

Pilseta24.lv galvenā priekšrocība – ērta iespēja vienuviet, neapmeklējot dažādas interneta vietnes, atrast daudzveidīgu un noderīgu informāciju:

 • uzņēmumu, organizāciju, pašvaldību un to iestāžu informāciju,

 • pilsētu un novadu aktualitātes, kā arī jaunākos rakstus Latvijā vadošajos nozaru medijos – veselības portālā Medicine.lv un būvniecības portālā Abc.lv,

 • informāciju par interesantākajiem apskates objektiem Latvijā,

 • pilsētu kartes,

 • sludinājumus.

Pilseta24.lv uzņēmumu un organizāciju katalogs.jpg
Pilseta24.lv uzņēmumu  un organizāciju katalogs

Katras pilsētas portālā pieejama pārskatāma datubāze jeb katalogs, kur iespējams atrast sev tuvumā esošos uzņēmumus un organizācijas, to kontaktinformāciju un produktu / pakalpojumu klāstu.

Aktuāla informācija par notikumiem reģionos

Pilseta24.lv portālos atrodama jaunākā informācija par notikumiem katrā pilsētā. Sadaļā “Ziņas” katram ir iespēja uzzināt jaunumus par sev interesējošiem tematiem pilsētās – kultūru un izklaidi, dzīvesstilu, izglītību, uzņēmējdarbību u. c.

Tāpat Pilseta24.lv redzami noderīgi jaunākie raksti Latvijas vadošajos nozaru medijos – veselības portālā Medicine.lv un būvniecības portālā Abc.lv.

Aktuāla informācija par notikumiem reģionos.jpg
Pilseta24.lv karte.jpg
Pilseta24.lv karte

Karte, kas pieejama katras pilsetas portālā, būs noderīgs palīgs uzņēmumu un iestāžu, tūrisma objektu, pakalpojumu un produktu meklēšanā, kā arī atpūtas un brīvdienu izbraucienu plānošanā. Vienkārši izvēlies sevi interesējošo jomu, piemēram, „Nakšņošana” -> „Viesnīcas”, un tev tiks parādīts saraksts ar uzņēmumiem, kas atbilst tavām interesēm, to kontaktinformācija un atrašanās vieta kartē.

Ja vēlies sašaurināt vai paplašināt meklēšanas diapazonu, karti vari samazināt vai palielināt, kā arī izvēlēties konkrētu apvidu, kur meklēt tevi interesējošos objektus. 

Sludinājumi.jpg
Sludinājumi

Sludinājumu sadaļa veidota sadarbībā ar Latvijā populārāko sludinājumu portālu SS.COM – visi jaunākie sludinājumi, kas ievietoti sludinājumu portālā, uzreiz atrodami arī Pilseta24.lv Sludinājumu sadaļā. Tepat vari droši iesniegt arī savu sludinājumu!

Tūrisms.jpg
Tūrisms

Pilseta24.lv sadaļā „Tūrisms” atrodami Latvijā populāri un iecienīti, un, iespējams, vēl neizzināti apskates objekti, to kontaktinformācija un atrašanās vieta, kā arī apraksti, kas noderēs, plānojot savu tūrisma maršrutu!

Digitālā mārketinga risinājumi biznesam

Ikviena uzņēmuma atrodamībai un informācijai internetā ir izšķiroša nozīme ceļā uz mērķi sasniegt arvien lielāku klientu loku un veicināt biznesa izaugsmi. Tāpēc Pilseta24.lv digitālā mārketinga eksperti strādā ar pilnu jaudu, informējot uzņēmumus par biznesa popularizēšanas iespējām digitālajā vidē. Pilseta24.lv piedāvā efektīvus interneta mārketinga risinājumus, pielāgojot tos individuāli katra uzņēmuma vajadzībām.

Sasniedz klientus Latvijas reģionos ar Pilseta24.lv!

Portālu ik nedēļu aktīvi izmanto vairāk nekā 20 tūkstoši lietotāju, ik mēnesi – vairāk nekā 80 tūkstoši, bet gada laikā – vairāk nekā 1,5 miljoni unikālo lietotāju (Google Analytics dati par 2021.–2022. gadu), kas ir pārliecinoši rādītāji, lai arī tavs uzņēmums pievienotos Pilseta24.lv portālu tīklam, gūstot iespēju vēl efektīvāk sasniegt potenciālos klientus un sadarbības partnerus gan savā, gan citos reģionos!

 • Pilns biznesa profils ar oriģinālu saturu kalpos kā efektīvs papildinājums uzņēmuma esošai mājaslapai vai kā pilnvērtīga mājaslapas alternatīva. Padoms: Lielākai efektivitātei ieteicams izvietot biznesa profilu ne tikai savas, bet arī citu pilsētu portālos, tādējādi informējot par savu biznesu potenciālos klientus tuvākajos reģionos vai pat visā Latvijā – vērtīga iespēja paplašināt klientu loku!

 • Profesionāli un Google pielāgoti SEO raksti un reklāmraksti labākai uzņēmuma atrodamībai internetā, konkurētspējas un potenciālo klientu intereses veicināšanai;

 • Reklāmas baneri mērķauditorijas uzmanības piesaistei;

 • Garantētā vieta nozarē – augstākas pozīcijas Pilseta24.lv meklēšanas rezultātos, izmantojot populārākos atslēgvārdus un reitinga frāzes;

 • Reputācijas kampaņas, kas ļauj būt soli priekšā konkurentiem un paaugstina potenciālo klientu / sadarbības partneru uzticību.

Pateicoties Pilseta24.lv digitālā mārketinga risinājumiem, tev būs iespēja:

 • uzlabot sabiedrības informētību par aktualitātēm savā uzņēmumā vai nozarē,

 • ietaupīt līdzekļus publicitātes un atpazīstamības nodrošināšanai,

 • uzsākt vai paplašināt komunikāciju ar esošajiem vai topošajiem klientiem, kas cels uzņēmuma atpazīstamību un reputāciju. Vienvirziena komunikācija vairs nestrādā – klienti novērtē uzņēmumus, kas veido sarunu!

Piesakies uz konsultāciju noskaidro savam biznesam piemērotāko risinājumu saņem profesionālu servisu un pārliecinošus un ilgtspējīgus rezultātus!

bottom of page