top of page

Kā uzņēmumam ātrāk nokļūt klientu redzeslokā?

Esi jauns uzņēmums un prāto, kā lai tava mērķauditorija par tevi ātrāk uzzina? Vai varbūt biznesā esi jau kādu laiku, bet vēlies, lai klientu būtu vairāk? Abos gadījumos ir vienkāršs, bet iedarbīgs un vienlaikus izdevīgs risinājums, kas uzlabos tava uzņēmuma redzamību internetā un palīdzēs atrast jaunus klientus – lasi tālāk!

socialo-tiklu-tendences

Uzsākot biznesu un arī turpmāk, ir gluži saprotama vēlme, lai uzņēmuma attīstība noritētu iespējami raitāk un veiksmīgāk. Un šeit liela loma ir potenciālajiem klientiem un biznesa partneriem, jo tieši viņi ir tie, kas palīdz uzņēmumam gūt peļņu un dalās pieredzē, iedrošinot arvien plašāku cilvēku loku to izvēlēties, kā arī ar savām atsauksmēm palīdz uzlabot uzņēmuma produktus vai pakalpojumus. Bet kur šos potenciālos klientus ātrāk sasniegt? Pievienojies lielākajam biznesa uzziņu tīklam Latvijā – LOC! Raksta turpinājumā uzzināsi, kā tas darbojas un kā tas var palīdzēt tieši tavam uzņēmumam.

LOC biznesa profilu tīkls – efektīva un izdevīga stratēģija klientu bāzes veidošanai

Vairums, meklējot sev interesējošo informāciju par produktiem vai pakalpojumiem, ņem talkā internetu, tāpēc ir svarīgi, lai, ievadot Google meklētājā noteiktus atslēgvārdus, lietotājiem tiktu piedāvāti visi iespējamie avoti jeb uzņēmumi, kas spēj meklēto nodrošināt. Un, ja uzņēmums nebūs atrodams, tā iespējamie klienti nemaz neuzzinās, ko šis uzņēmums piedāvā, un rezultātā ieguvēji būs konkurenti. Līdz ar to ikvienam uzņēmumam, vai tas būtu jauns vai pieredzējis, mazs vai liels, ir jāparūpējas, lai tas būtu atrodams iespējami dažādos resursos, jo arī interneta lietotāji informācijas iegūšanai izmanto dažādas vietnes.

Uzņēmuma biznesa profils ir viena no biežākajām vietām, kur cilvēki gūst informāciju par to – saskaņā ar dažādiem statistikas avotiem biznesa profilos nokļūst vairāk nekā 70% Google lietotāju. Taču ar vienu profilu var būt par maz, jo, kā jau minējām, cilvēki uzturas dažādos interneta resursos. Tieši tāpēc ir radīts tāds risinājums kā LOC biznesa profilu tīkls, kas ikvienam uzņēmumam sniedz iespēju izvietot biznesa profilus vienlaikus vairākos portālos ar augstu reitingu interneta lietotāju vidū un Google meklētājā, tādējādi palīdzot Latvijas uzņēmējiem izveidot un audzēt savu klientu loku krietni ātrāk un efektīvāk.

LOC biznesa profilu tīklu šobrīd veido seši Latvijā populāri nozaru un biznesa mediji:

Papildus notiek darbs pie portālu tīkla paplašināšanas, lai nodrošinātu uzņēmumiem arvien plašākas iespējas uzlabot savu redzamību digitālajā vidē un sasniegt arvien vairāk klientu.

Visos šajos portālos pieejams gan daudzveidīgs augstas kvalitātes saturs, kas noderēs ikdienas dzīvē, gan plaša uzņēmumu datubāze, kas sakārtota pa nozarēm, ļaujot lietotājiem ērti atrast vajadzīgo.

5 galvenie iemesli pievienoties LOC biznesa profilu tīklam

Lai arī katrs no LOC biznesa uzziņu tīklā esošajiem portāliem ir atšķirīgs satura un auditorijas ziņā, tos visus vieno virkne kopīgu priekšrocību, kas palīdzēs attīstībā kā jaunam, tā ilgi strādājošam uzņēmumam.

1. Biznesa profils – budžeta mājaslapas alternatīva. Biznesa profilā bez uzņēmuma pamata informācijas iespējams iekļaut ļoti daudzveidīgu saturu – logo, fotoattēlus, video, banerus, kartes attēlus, sociālo tīklu pogas, kā arī detalizētu uzņēmuma aprakstu, rakstus ar saitēm uz uzņēmuma mājaslapu, ja tāda ir, atslēgvārdus un citu uzmanību piesaistošu informāciju. Turklāt visā sadarbības laikā biznesa profilu iespējams gan aktualizēt, gan papildināt ar jaunu saturu.

Ja uzņēmumam vēl nav savas interneta vietnes, tad biznesa profili ir ekonomiski izdevīga mājaslapas alternatīva, tikai ar koncentrētāku informāciju, kas ērti pārskatāma vienuviet. Bet, ja mājaslapa jau izveidota, biznesa profili kalpo kā jaudīgs papildspēks tās popularizēšanai.

2. Stabils klientu avots, daudzveidīga mērķauditorija. Katram LOC portālam jau ir sava lojālā auditorija, kā arī ik dienu to apmeklē vairāk nekā 12 tūkstoši unikālo lietotāju. Tā ir jau gatava klientu plūsma tavam uzņēmumam! Tas nozīmē, ka tu vari ietaupīt savu laiku, jo, uzsākot biznesu, tev nav uzreiz jāmeklē ceļi, kā iespējami ātrāk piesaistīt auditoriju, – tavi biznesa profili būs izvietoti platformās, kuras JAU ir iekarojušas plaša apmeklētāju loka uzticību un sasniegušas augstu apmeklētību, līdz ar to arī tavs biznesa profils noteikti tiks pamanīts. Šāds risinājums ir īpaši vērtīgs uzņēmuma darbības sākumposmā, kad darba ir gana daudz, bet laiks ir ierobežots. Savukārt, kad uzņēmums jau paaudzies, biznesa profili ir platforma, kur uzrunāt vēl vairāk potenciālo klientu.

Tāpat ar LOC biznesa profiliem ir iespēja sasniegt dažādas mērķauditorijas grupas – ne tikai šo portālu regulāros apmeklētājus, bet arī lietotājus, kuri nonāk portālos, meklējot informāciju Google.

3. Augsta efektivitāte ar zemām izmaksām. Uzsākot uzņēmējdarbību, budžets nereti ir ierobežots, tādēļ uzņēmumi izvairās no liekiem izdevumiem, īpaši inflācijas apstākļos. LOC biznesa profilu tīkls ir lielisks ar to, ka tas palīdz uzņēmuma attīstībā, neprasot lielus ieguldījumus, – tas ir labs sākuma risinājums, lai paātrinātu klientu pieplūdumu un sekmētu peļņu, vienlaikus ietaupot uzņēmuma resursus.

4. Uzlabota reputācija un SEO.  Latvijas Tālruņa portāli darbojas jau vairāk nekā 25 gadus, pastāvīgi nodrošinot arvien jaunu un profesionālu saturu, tādēļ tiem uzticas gan Latvijas interneta lietotāji, kuru vidū ir arī dažādu nozaru pārstāvji (tavi iespējamie sadarbības partneri), gan arīdzan Google meklētājprogramma, bieži parādot portāla lapas Google meklēšanas rezultātu augšgalā kā kvalitatīvu informācijas avotu. Izvietojot savus biznesa profilus uzticamās vietnēs, arī tavs uzņēmums gūst iespēju uzlabot savu tēlu un reputāciju internetā.

Tāpat, pateicoties kvalitatīvām atpakaļsaitēm no uzticamiem interneta resursiem, tiks sekmēta uzņēmuma atrodamība gan Google, gan LOC portālu tīklā, kas ir būtiski ne tikai uzņēmuma darbības sākumposmā, bet arī visā biznesa attīstības laikā. Biznesa profili ir arīdzan efektīvs lokālā SEO rīks, palīdzot tevi labāk atrast vietējai mērķauditorijai, kas meklē sev tuvumā esošas preces vai pakalpojumus.

Tomēr, lai biznesa profili strādātu maksimāli efektīvi, svarīgs priekšnosacījums – gādāt, lai biznesa profilos būtu maksimāli precīza, plaša, aktuāla, profresionāli noformēta informācija, atbilstoši piemeklēti atslēgvārdi, kā arī augstas kvalitātes vizuālais saturs, kas piesaista uzmanību. Par satura sagatavošanu parūpēsies mūsu pieredzējušie speciālisti.

5. Plašas reklāmas iespējas, uzņēmumam augot. Kā jau minējām, biznesa profili ir labs starts ceļā uz plašāku klientu loku, tomēr kādā brīdī, uzņēmumam uzņemot attīstības tempus, ar tiem vien var būt par maz, proti, rodas nepieciešamība pēc papildspēkiem. Taču tālu nav jāmeklē – kļūstot par klientu un izmantojot LOC biznesa profilu tīkla pakalpojumu, nākotnē varēsi izvēlēties papildu mārketinga risinājumus uz izdevīgiem nosacījumiem, jo LOC portālu tīklā var publicēt arī reklāmrakstus, SEO rakstus, reklāmas banerus, izcelt sevi kā ekspertu, kā arī izmantot citus risinājumus.

Būtībā, izvēloties sadarbību ar mums, tu vienuviet iegūsi kompleksu risinājumu sava biznesa attīstībai, jo mēs plašā klāstā piedāvājam arī citus digitālā mārketinga pakalpojumus – visu, kas nepieciešams gan jauniem, gan ilgstoši strādājošiem uzņēmumiem, lai gūtu panākumus uzņēmuma tēla uzlabošanā un klientu piesaistē!

Uzzini vairāk ŠEIT un sazinies ar mūsu speciālistiem!

46 views0 comments

Comments


bottom of page