top of page

Ko iegūst uzņēmums, pievienojoties LOC biznesa profilu tīklam?

Kā ātri un efektīvi informēt mērķauditoriju par uzņēmumu un tā piedāvājumu? Un kā padarīt uzņēmumu vieglāk atrodamu tā potenciālajiem klientiem? Vienkāršs, bet iedarbīgs un vienlaikus izdevīgs risinājums ir LOC biznesa profilu tīkls, kas uzlabos biznesa redzamību internetā un palīdzēs atrast jaunus klientus.

socialo-tiklu-tendences

Kādas priekšrocības biznesam nodrošina LOC? Esam apkopojuši piecus galvenos iemeslus, kāpēc uzņēmumiem vērts pievienoties LOC!

5 iemesli pievienoties LOC biznesa profilu tīklam

  1. Stabils klientu avots, dažāda mērķauditorija. Katram LOC portālam jau ir sava lojālā auditorija, un portālus ik dienu apmeklē vairāk nekā 12 000 unikālo lietotāju – tā ir jau gatava klientu plūsma tavam uzņēmumam!

  2. Augstāka atrodamība Google. Pateicoties kvalitatīvām atpakaļsaitēm no uzticamām vietnēm, tiks sekmēta tava uzņēmuma atrodamība gan Google, tostarp vietējā meklēšanā, gan LOC portālu tīklā.

  3. Uzlabota reputācija. Jau vairāk nekā 25 gadus LOC portāliem uzticas gan interneta lietotāji, t. sk. nozaru pārstāvji, gan Google. Pievienojoties LOC, arī tu gūsti iespēju sekmēt sava uzņēmuma tēlu un reputāciju internetā.

  4. Augsta efektivitāte – zemas izmaksas. LOC palīdz biznesa attīstībā, neprasot lielus ieguldījumus, – lielisks sākuma risinājums klientu piesaistei, vienlaikus ietaupot uzņēmuma resursus. Tāpat biznesa profili ir arī izdevīga mājaslapas alterantīva!

  5. Plašas reklāmas iespējas. Biznesa profili, reklāmraksti, SEO raksti, produktu testi, reklāmas baneri un ne tikai – viss nepieciešamais tava uzņēmumam popularizēšanai!

...un tās vēl nebūt nav visas priekšrocības! Sazinies ar mums un uzzini vairāk!

26 views0 comments

Comments


bottom of page