Google My Business

Izcils Google rīks, kas informē par Jūsu uzņēmumu tos cilvēkus, kuri atrodas tuvumā un varētu par to interesēties. Tajā vienkārši ir jābūt verificētam ikvienam uzņēmumam, ja vien tas ar nolūku negrib paslēpties no saviem klientiem.

Kļūstiet pamanāmi klientiem

Jūsu uzņēmuma informācija parādās dažādos veidos Google meklētājā un kartēs. To redz cilvēki, kuri meklē preci, pakalpojumu vai  konkrētu uzņēmumu.

Vispilnīgākā informācija 

Google My Business sniedz interneta lietotājiem vispilnīgāko informāciju par vajadzīgo uzņēmumu. Visērtāk to izmantot mobilajā telefonā. Ērtā formātā ir redzami darba laiki, nokļūšana, attēli, zvana pogas un absolūti viss, kas internetā par uzņēmumu publicēts. 

Meklēšanas rezultāti ir īpaši piemēroti interneta ierīces lietotāja atrašanās vietai. Tie katru reizi ir citādi. Izkārtojumu nosaka sarežģīts algoritms, kurā ņemti vērā arī konkrētā lietotāja ieradumi un konkrētā uzņēmuma lapas apmeklējumu specifika.

Google atzīst Jūs par īpašnieku

Google ir ieguvusi informāciju par uzņēmumiem visdažādākajos veidos, un tā bieži ir neprecīza. Tāpēc uzņēmumu īpašniekiem tiek piedāvāta verifikācija, kas dod viņiem pieeju informācijas labošanai. Verifikācija nozīmē, ka Google atzīst Jūs par uzņēmuma īpašnieku.

Ja reiz Jūs esat īpašnieks, tad Jums ir piekļuve arī vienotam vadības panelim. Tas domāts  biznesa informācijas un attēlu izvietošanai. Google to parādīs ikvienam, kuram uzskatīs par vajadzīgu atbilstoši meklēšanas algoritmam. Tie būs simti vai pat tūkstoši cilvēku mēnesī.

Citas īpašnieka prioritātes

Kā uzņēmuma īpašnieks Jūs varat arī atbildēt uz lietotāju atsauksmēm un komentāriem par Jūsu uzņēmumu. Jums ir pieejama plaša statistika par rādīto informāciju.

Jūs redzēsiet, cik bieži Jūsu uzņēmums parādīts kartēs, cik – meklētājā, cik reizes pieprasīts parādīt ceļu, cik cilvēku piezvanījuši un cik – aizgājuši uz Jūsu mājaslapu. Krājoties statistikai, parādīsies salīdzinoši grafiki par cilvēku apmeklējumiem dažādos laikos.

Vienlaikus My Business ir lielisks rīks komunikācijai ar klientiem. Tas ir apvienots ar Jūsu Google+ lapu. Savukārt, ja kāds būs uzrakstījis par Jums nepatiesus vai aizskarošus komentārus, Jūs kā īpašnieks varēsit lūgt Google tos noņemt. 

Sazinieties ar mums!

Lai saņemtu detalizētāku informāciju un atbildes uz interesējošiem jautājumiem, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot kontaktu formu vai zvanot +371 67770711!

Kontaktu forma