Facebook satura veidošana

Facebook ir milzīgs sociālais tīkls, kas šobrīd pilda līdzīgu lomu, kāda agrāk bija avīzēm. Tas ir viens no vaļiem, uz kuriem turas komunikācija internetā. Tāpēc jautājums par to, vai uzņēmumam mūsdienās ir nepieciešama uzņēmuma biznesa lapa, nav apspriežams. Tādai ir jābūt. Taču lapas izveidošana ir tikai sākums. Tā regulāri jāpapildina ar kvalitatīvu, aktuālu un lietotājiem vajadzīgu informāciju. Tikai tad lapa pildīs savas mārketinga funkcijas un labi papildinās pārējos interneta resursus. Cilvēki ikdienā arvien biežāk vēršas sociālajos tīklos arī, lai iegūtu tiešu informāciju par precēm, pakalpojumiem, cenām vai atlaidēm. Tāpēc "Latvijas Tālrunis" piedāvā saviem klientiem sociālo tīklu satura veidošanas pakalpojumu.

Kāpēc Facebook ir tik svarīgs?

Facebook iesniedzas daudzu cilvēku privātajā vidē daudz dziļāk par visiem "nopietnajiem" interneta resursiem. Tāpēc uzņēmums, kura lapa un informācija tiks pamanīta Facebook, paliks atmiņā pat, ja lietotājiem tobrīd uzņēmuma sniegtie pakalpojumi nebūs vajadzīgi. Facebook ir vieta, kur uzņēmums var pastāstīt par sevi, atrodoties daudz tuvāk mērķauditorijai. Glīta, simpātiska, viegli uztverama lapa radīs pozitīvu uzņēmuma tēlu un viesīs uzticību. Uzticība ir ļoti svarīga.

Rezultāti Google organiskajos meklējumos

Facebook lapa, kurā regulāri tiek atjaunota informācija, notiek sarakste ar lietotājiem un citas aktivitātes, ievērojami paaugstina uzņēmuma mājas lapas pozīcijas Google organiskajos meklējumos. Citiem vārdiem sakot, tas būtiski pozitīvi ietekmēs Jūsu mājas lapas SEO. Vēl vairāk – pat, ja Jūsu uzņēmumam vēl nav mājas lapas, Facebook lapa būs atrodama Google meklētājā kā patstāvīgs ieraksts. Ir gadījumi, kad Facebook lapa var labi pildīt mājas lapas funkcijas. Protams, ja tajā ir daudz jaunas, aktuālas, interesantas infotmācijas. Tad lapas saturs jāatjauno gandrīz katru dienu un jāizmanto arī citi rīki lietotāju piesaistei.

Efektīvākas reklāmas

Palielināsies reklāmas efektivitāte, ar kurām informācija par Jūsu produktiem un pakalpojumiem tiks nodota daudziem tūkstošiem Jūsu potenciālo klientu. Facebook ir lieliska reklāmas platforma, bet pat vislabākā reklāma būs neefektīva, ja no tās lietotājs nonāks Facebook lapā ar vairākus gadus veciem ierakstiem. Lietotājiem radīsies pamatots jautājums, vai šis uzņēmums vispār vēl darbojas, un nekādu uzticamību tas neradīs. Tāpēc visiem, kuri nolemj reklamēties Facebook, vispirms būtu jāpadomā par to, lai Facebook lapā būtu aktuāla un kvalitatīva informācija.

Kopējā atpazīstamība

Labi uzturēta Facebook lapa palīdzēs celt Jūsu uzņēmuma kopējo atpazīstamību internetā. Tā mijiedarbojas ar visiem citiem interneta rīkiem. Ir lieliski piemēri, kad, Google meklētājā mēs blakus atrodam uzņēmuma mājas lapu, Google My Business ierakstus un arī Facebook lapu. Tā notiek gadījumos, kad informācija lapās ir sakārtota un aktualizēta. Jo biežāk un efektīvāk tiks papildināti ieraksti sociālajos tīklos, jo biežāk uzņēmumu atradīs internetā. Un atkal jauni lietotāji lasīs tā informāciju sociālajos tīklos, aktivitāte arvien pieaugs. Kustība rada daudzas jaunas kustības. Turpretim, ja uzņēmuma lapa tiks izveidota, bet nekādu aktivitāšu tajā nebūs, situācija būs diezgan bēdīga. Lapa tā arī paliks daudzu tūkstošu cilvēku nepamanīta.

Pakalpojuma process

Mājas lapas izveide - Latvijas Tālrunis

1. Noslēgts darījums

Vienošanās ar konsultantu par FB lapas satura veidošanas pamatprincipiem, publikāciju skaitu, apjomu un mērķiem.

Jūs biznes - Latvijas Tālrunis

2. Intervija ar Jums par Jūsu biznesu

Ar Jums sazināsies speciālists, lai veiktu 20–30 minūšu interviju par Jūsu nodarbošanos, plānotajiem notikumiem un pasākumiem, par kuriem vēlāk informēsim Jūsu Facebook lapas apmeklētājus.

Mājaslapas izstrādes process - Latvijas Tālrunis

3. Publikāciju plāna sastādīšana

Interneta mārketinga speciālists veiks Jūsu intervijas, Facebok lapas, mājas lapas un citu interneta resursu analīzi, sagatavos publikāciju plānu pirmajiem trim mēnešiem un saskaņos to ar Jums.

Mājaslapas apstiprināšana un publicēšana - Latvijas Tālrunis

4. Facebook lapas satura veidošana

Jūsu Facebook lapa regulāri tiks papildināta ar jaunām publikācijām atbilstoši apstiprinātajam plānam.

Mājaslapas uzturēšana - Latvijas Tālrunis

5. Rezultātu analīze un jauna satura veidošana

Digitālā mārketinga speciālists analizēs publikāciju statistiku, nosūtīs Jums ikmēneša atskaites un pēc trim mēnešiem, ņemot vērā esošos rezultātus, sagatavos apstiprināšanai publikāciju plānu nākamajam ceturksnim.

Kas ietilpst pakalpojumā

  • Saruna ar klientu pa telefonu vai klātienē. Tās laikā izvērtējam klienta interneta resursus: Facebook lapu, mājaslapu u.c. Saņemam piekļuvi kliena Facebook lapai, vienojamies par lapas izveidi un saturu, ja klientam tādas vēl nav.
  • Vienojamies par publikāciju veidošanas pamatprincipiem FB lapā, konkrētiem notikumiem un pasākumiem, kas tiks atspoguļoti, konkursiem, reklāmām, citām aktivitātēm.
  • Izveidojam publikāciju plānu trim mēnešiem. Pēc plāna akcepta saņemšanas teksti, attēli, video, citi materiāli regulāri tiek publicēti klienta lapā. Veicam visas iespējamās aktivitās, lai publikācijas parādītu iespējami lielākai auditorijai.
  • Reizi mēnesī nosūtam klientam statistiku par publikāciju sasniegto auditoriju.
  • Reizi ceturksnī telefoniski vai klātienē izvērtējam rezultātus.Vienojamies par turpmāko stratēģiju un sagatavojam publikāciju plānu nākamajam trīs mēnešu periodam, kuru atkal īstenojam.

Sazinieties ar mums!

Lai saņemtu detalizētāku informāciju un atbildes uz interesējošiem jautājumiem, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot kontaktu formu vai zvanot +371 67770711!

Kontaktu forma