Mūsu mediji

ZL.LV - Latvijas Tālruņa medijs

Populārākais uzņēmumu meklēšanas portāls Latvijā, kuru galvenokārt izmanto, lai iegūtu informāciju par preču un pakalpojumu sniedzējiem Latvijā.

Pilseta24.lv - Latvijas Tālruņa medijs

Interneta mārketinga līderis reģionos, savukārt pilsētu informācijas grāmata “Zaļās lapas” ir pieprasīts izdevums reģionu iedzīvotājiem, uzņēmējiem, organizāciju pārstāvjiem.

Auto ceļvedis un kartes - Latvijas Tālruņa medijs

“Auto ceļvedis” piedāvā informāciju par auto nozares uzņēmumiem, tāpat tajā iekļauta aktuālākā CSDD informācija, pilsētu kartes un plāni.

Pasvaldibai.lv - Latvijas Tālruņa medijs

Pieejams plašs katalogs ar Latvijas plānošanas reģionu pašvaldību, kā arī iestāžu, amatpersonu un politiķu kontaktinformāciju.

ABC.LV - Latvijas Tālruņa medijs

Nozares vadošais interneta medijs, kas atspoguļo aktuālo arhitektūrā un celtniecībā, kā arī sniedz padomus ikvienam, kurš vēlas labiekārtot apkārtējo vidi un savu īpašumu.

Medicine.lv - Latvijas Tālruņa medijs

Medicīnas nozares vadošais interneta medijs, kas atspoguļo aktuālo medicīnas, farmācijas, rehabilitācijas un skaistumkopšanas jomā.

BalticExport.com - Latvijas Tālruņa medijs

Pieejama plaša datubāze ar Baltijas eksportējošajiem uzņēmumiem, kā arī uzņēmējdarbību atbalstošajām organizācijām un sadarbības partneriem visā pasaulē.

Valdibai.lv - Latvijas Tālruņa medijs

Valdibai.lv satur valsts struktūru un iestāžu pilnīgu informāciju. Izdevumā apkopota Prezidenta Kancelejas, Saeimas, Ministru kabineta, ministriju, Latvijas pašvaldību, diplomātiskā korpusa un citu valsts struktūru informācija.