Sidi Spēles SIA - veiksmes stāsti - Latvijas Tālrunis

SIA "Sidi Spēles"

Uzņēmuma SIA “Sidi Spēles” galvenais darbības virziens ir galda spēles. Galda spēles “Ceļojums mīlestībā” pārdošanā papildus tradicionālajiem kanāliem (grāmatnīcas un tiešā pārdošana) tika izveidota mājaslapa Celojumsmilestiba.lv, kur spēli var iegādāties, norēķinoties elektroniski un izvēloties dažādus piegādes veidus.

Lasīt vairāk ›

Tautas Harmonijas Centrs - veiksmes stāsti - Latvijas Tālrunis

"Tautas Harmonijas Centrs"

“Tautas Harmonijas Centrs” atrodas Valmierā un nodarbojas ar pasākumu organizēšanu, cenšoties katru pasākumu padarīt unikālu un prātā paliekošu. Uzņēmums palīdz arī citiem uzrīkot sev tīkamāko pasākumu. Tāpat “Tautas Harmonijas Centrā” iespējams nogaršot neierastus alus, vīnus un kokteiļus.

Lasīt vairāk ›

Santi Li SIA - veiksmes stāsti - Latvijas Tālrunis

SIA “Sant-Li”

Uzņēmums SIA “Sant-Li” darbojas ziedu tirdzniecības nozarē. Ziedu salonos ļoti plašā klāstā pieejami grieztie ziedi un ziedu pušķi. Uzņēmuma floristi ar prieku palīdz klientiem izveidot ziedu pušķus un noformējumus svētkiem. Ziedu saloni sniedz iespēju apsveikt savus mīļos, tuviniekus, draugus un kolēģus ar skaistiem un kvalitatīviem ziediem.

Lasīt vairāk ›

Olimpiskais centrs "Limbaži" SIA - veiksmes stāsti - Latvijas Tālrunis

SIA Olimpiskais centrs "Limbaži"

Olimpiskais centrs “Limbaži” sekmē augstu sasniegumu sporta attīstību Limbažu novadā, realizējot vieglatlētikas un smaiļošanas un kanoe airēšanas programmas. Olimpiskais centrs “Limbaži” kopš 2001. gada rīko dažāda ranga sacensības basketbolā, volejbolā, futbolā 7:7, minifutbolā telpās, galda tenisā, novusā, šahā, dambretē, smaiļošanā un kanoe airēšanā, pludmales volejbolā, šautriņu mešanā, vieglatlētikā.

Lasīt vairāk ›

Art Luxurty House - veiksmes stāsti - Latvijas Tālrunis

Art Luxurty House

Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana, kā arī sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana.

Lasīt vairāk ›

Medkos SIA - veiksmes stāsti - Latvijas Tālrunis

SIA "Medkos"

SIA “Medkos” piedāvā darba drošības aizsardzības pakalpojumus uzņēmuma drošas un likumam atbilstošas darba vides sakārtošanai.

Lasīt vairāk ›

Rīgas zobārstniecība SIA - veiksmes stāsti - Latvijas Tālrunis

"Rīgas zobārstniecība"

“Rīgas zobārstniecība” sniedz plašu zobārstniecības pakalpojumu klāstu zobu diagnostikā un zobu ārstēšanā Rīgas centrā.

Lasīt vairāk ›